Közösség

Vélemény:

 

83 Te

(2018)

Te

 
HereUR   2018.10.17 08:12
0

Az őszi évadnyitány sorozatáradatában megláttam ennek a szériának a címét; 'You'. Nem mondott semmit a címe, de azért körülnéztem a neten, hogy mi lehet ez. Az angol leírás elég szűkszavú. Tehát a következő lépés, megnéztem azt, hogy kik játszanak benne. Rögtön találtam is két nevet és a hozzájuk tartozó képeket, akikre azt mondtam, hogy máris érdekel ez a sorozat: Az egyik Shay Mitchell, akit a 'Hazug csajok társasága" című sorozatban kedveltem meg, mint egy gyönyörű, egzotikus szépséget. A másik Penn Badgley, aki 'A pletykafészek' című szériában játszott. Az első epizód megnézése után viszont már a másik főszereplő miatt lett a kedvencem ez a sorozat. Elizabeth Lail fantasztikusan hozza a szerepbeli karaktert, nagyon kellemes hangja van, a fantasztikus testbeszédével, az arcjátékával és legfőképp a szemmozgásával teljesen lenyűgöz. Olyannyira, hogy nálam a legnagyobb színészek közé lépett elő ezzel a pazar alakítással. A sorozat nézése is százszázalékos figyelmet követel miatta, várom minden képkockáját, amin feltűnik. Rákerestem Elizabeth Lail filmjeire és más szerepeire, Ő játszotta az 'Egyszer volt, hol nem volt' 4. évadában a cserfes, nagy dumás, tűzrőlpattant Anna hercegnőt Elza, a jégkirálynő testvérét. Már akkor is kedveltem Őt, de annyira eltérő a két karakter, hogy bennem fel sem merült, hogy ugyanaz a színésznő játssza a két szerepet.