doroffee   2016. 02. 14.

Tipikus kedves magyar '30-as évekbeli film aranyos filmekkel, édes-bájos módon kezelt helyzetkomikummal, édes szerelmi szállal, jópofa karakterekkel. Ajánlom!

Edeske   2016. 05. 25.

Igazi klasszikus magyar dráma igazi profi szereplőkkel, akik hitelesen alakítanak. Ötletes és érdekes a történet, profi színészi alakítás, fordulatos cselekmény.

Cordelia Bennett   2016. 04. 28.

A régi magyar filmek üdén tiszta, bájos meséje. Egy szegény lány, akit csak csellel tud luxusautójába ültetni a tisztességes szándékú gazdag férfi. Az ellendrukkerek ármánykodása is csak a nézők humorérzékét próbálgatja.

Meseautó? Na igen. Hisz a kocsi 20.000 pengőbe fáj, Vera pedig havi 80-at keres, tehát ha nem költene ételre, italra, lakásra, semmire, akkor csupán valamivel több, mint 20 év alatt kereshette volna meg. Pontosan 20 év 8 hónap alatt.

(citizenfour99 )

Tolnay Klári a Nógrád megyei Mohorán nőtt fel . Keresztségben a Rózsi nevet kapta Klárivá Gaál Béla, a rendező nemesítette a film előtt!

(Yosihiro )