Deku   2017. 12. 09.

Áldom az eszem amiért végül úgy döntöttem megnézem ezt a filmet. Nagyon eredeti volt. Hatalmas csalódást okozott ez a film, azonban ez a fajta csalódás most pozitív volt. Ajánlom mindenki figyelmébe.

Berto49   2018. 02. 20.

Aranyos, 1941-es vígjáték, csak sajnos felirattal jutottam hozzá, a humor meg főleg verbális, tehát nagyon gyorsan peregnek a feliratok. Barbara Stanwyck és Gary Cooper játéka éppen ezért csak félszemmel követhető, de azért érdemes volt megnézni. Egy Howard Hawks rendezéssel többet láttam. Csak a címet nem értem, hiszen Sugarpuss „kisasszony” nem szőke volt!

Az eredeti cím tükörfordítása (Tűzgömb) alapján is érdemes keresni egyes filmes adatbázisokban.

(Berto49 )