Yellowstone (2018-2021)

Luke Grimes
Cole Hauser
Jefferson White

indingo   2019. 04. 22.

A hangulat és a látvány nekem átjött, de a története valahogy nem akart beindulni. Hiába a húzónév.

kota   2019. 04. 14.

Az első pár rész igazán kiemelkedő, után kicsit lefele megy a sorozat, túlzott brutalitással operál...erős közepes lett így. Kevin nagy tag benne, hangulat, képi világ kiváló. A szinkron nem tudom, milyen lett benne, feliratosan néztem.

Kiderült, hogy Beth neheztel a testvérére, Jamie-re, mert amikor 16 éves korában kiderült, hogy terhes, Jamie elvitte őt egy őslakos amerikai egészségügyi klinikára abortuszra. Beth akkor még nem tudta, hogy Jamie jóváhagyta a sterilizálását is, aminek következtében a jövőben nem tudott gyermeket szülni a barátjának, Ripnek. Az idővonal azonban nem működik ennél a történetnél, mivel Beth-nek a történet szerint a 60-as éveiben kell járnia, de az utolsó kényszer sterilizálás az 1970-es években volt.

(Thibo84)

Danny Huston és Kevin Costner szerepelt a DC univerzum filmjeiben.

(Thibo84)

A Yellowstone tévéshow színészei, Q'orianka Kilcher, Tanaya Beatty, Ryan Bingham és Luce Rains együtt dolgoztak a Hostiles (2017) című filmben.

(Thibo84)

Danny Huston és Wes Bentley korábban együttműködtek az American Horror Story 4. évadján.

(Thibo84)

Dave Annabel és Luke Grimes féltestvéreket játszottak a Testvérek című sorozatban.