Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Yellowstone

indingo   2019. 04. 22.

A hangulat és a látvány nekem átjött, de a története valahogy nem akart beindulni. Hiába a húzónév.

kota   2019. 04. 14.

Az első pár rész igazán kiemelkedő, után kicsit lefele megy a sorozat, túlzott brutalitással operál...erős közepes lett így. Kevin nagy tag benne, hangulat, képi világ kiváló. A szinkron nem tudom, milyen lett benne, feliratosan néztem.

Kelly Reilly
Wes Bentley
Luke Grimes
Luke Grimes
Cole Hauser
Jefferson White
Kevin Costner

Kiderült, hogy Beth neheztel a testvérére, Jamie-re, mert amikor 16 éves korában kiderült, hogy terhes, Jamie elvitte őt egy őslakos amerikai egészségügyi klinikára abortuszra. Beth akkor még nem tudta, hogy Jamie jóváhagyta a sterilizálását is, aminek következtében a jövőben nem tudott gyermeket szülni a barátjának, Ripnek. Az idővonal azonban nem működik ennél a történetnél, mivel Beth-nek a történet szerint a 60-as éveiben kell járnia, de az utolsó kényszer sterilizálás az 1970-es években volt.

(Thibo84)

Danny Huston és Kevin Costner szerepelt a DC univerzum filmjeiben.

(Thibo84)

A Yellowstone tévéshow színészei, Q'orianka Kilcher, Tanaya Beatty, Ryan Bingham és Luce Rains együtt dolgoztak a Hostiles (2017) című filmben.

(Thibo84)

Danny Huston és Wes Bentley korábban együttműködtek az American Horror Story 4. évadján.

(Thibo84)

Dave Annabel és Luke Grimes féltestvéreket játszottak a Testvérek című sorozatban.

(Thibo84)

Kevin Costner és Ian Bohen korábban együtt dolgoztak az 1994-es Wyatt Earp nyugati filmben. Costner Wyatt Earpöt alakította, míg Bohennek csak kisebb szerepe volt a fiatal Wyatt Earpként.

(Thibo84)

Gil Birmingham, Kelsey Asbille, Martin Sensmeier és Ian Bohen korábban szerepelt a Wind River (2017) című filmben, amelyet Taylor Sheridan rendezett, aki a műsor készítője, ügyvezető producere és írója is.

(Thibo84)

Bár a Yellowstone Montanában található, a Yellowstone Nemzeti Park 95%-a Wyoming államban fekszik, 4%-a nagyjából Montanán belül fekszik, és körülbelül 1%-a Idahóban található. A műsorban szereplő Yellowstone névnek azonban semmi köze a Nemzeti Parkhoz, ez a tanya neve.

(Thibo84)

A Yellowstone ranch márka egy "Függő Ringató Y ". Vannak különféle források állattenyésztési márkák olvasásának megfelelő módjairól.

(Thibo84)

A casting bejelentése után vita alakult ki arról, hogy Kelsey Asbille egy főszereplő indián feleségét játssza. Kelsey Asbille (teljes nevén Kelsey Asbille Chow) ázsiai–amerikai származású, de azt állította, hogy a Cherokee indiánok keleti törzséből származik. A törzs azonban kiadott egy nyilatkozatot, miszerint nem szerepel a nyilvántartásaikban, és nem találtak bizonyítékot arról sem, hogy lenne Cherokee őse. A casting eredményeként az őslakos amerikai közösség prominens emberei bojkottot kértek, és arra kérték az indián színészeket, hogy maradjanak távol a Yellowstone projekttől.