Yellowstone

Yellowstone

2024.01.18 Lajosbacsi

Szuper tv-sorozat

Az 1-2. évadot láttam, mert csak ennyi volt fent. Állítólag 5 évad készült. Remélem, hogy a továbbiak is elérhetőek lesznek. Nagyszerű a főcímzene. Beállítottam csengőhangnak. Remek a szereplőgárda, izgalmas a történet. Kevin Costner nagyot alakít.

2023.03.06 Emmersson

Unalmas

Az első évad vége előtt elveszített a sorozat. Nincsen egy kedvelhető szereplő, a konfliktusok már most ismétlődnek, és amolyan Dallas-utánérzése van az egésznek. Azt sem néztem. Vontatott, így lehet öt évadig elhúzni.

2019.04.22 indingo

A hangulat és a látvány nekem átjött, de a története valahogy nem akart beindulni. Hiába a húzónév.

2023.02.02 Dorkateo

Ha valaki romantikus vidéki ranchot akar látni, az csalódik. Véres, kegyetlen, hatalomvágyó férfiak tiporják egymást.

2019.04.14 kota

Az első pár rész igazán kiemelkedő, után kicsit lefele megy a sorozat, túlzott brutalitással operál...erős közepes lett így. Kevin nagy tag benne, hangulat, képi világ kiváló. A szinkron nem tudom, milyen lett benne, feliratosan néztem.

2023.07.09 pacific22

Ne éld bele magad (még ninc,s és talán soha nem lesz befejezve)

Nos, már-már sorozatfüggő vagyok. Ez a sorozat egy klasszikus mai amcsi sorozat. Politika, család, viszályok, szerelmek, bunyó, gengszterkedés, meztelenség is. Ha már láttad az Utódlás (Succession) sorozatot, akkor kb. hasonló. Itt Minesota van a központban, és tényleg, idővel én is megszerettem a cowboy életet (terelés, billogozás, lasszó, lovas rodeó). Jó az operatőri munka. Erős karakterek vannak a családban, és néhány azon kívül is. De hogy az ötödik évadnak még nincs meg a befejezése… mi van? Kevin Costner lelépett a felénél? Igen, ez az ábra. Na, már itt tartunk. De azért, ha így is van, nekem akkor is tetszett, és talán még folytatás is lesz, csak nélküle.

2023.10.08 geszko

Nekem ez az egyik nagy kedvenc sorozatom, szuper színészek, jól játszott karakterek.