1883 (2021)

Marc Rissmann
Isabel May
Sam Elliott
Isabel May

Reggeli kávé   2022. 05. 23.

Untamed and Beautiful

Ha ezt olvasod, feltehetően érdeklődsz a sorozat iránt, és szeretnéd kideríteni, hogy érdemes-e belekezdeni vagy sem. Ahogyan már az értékelésből is láthattad, ez gyakorlatilag egy tökéletes mestermű. Tegyél magadnak egy szívességet, és ahogy a mondat végére értél, kezdd el nézni. Ha a 10. részt ledaráltad (garantáltan hamar a végére érsz), te is írj egy ajánlót róla, hogy rajtad keresztül más is megismerhesse. Vannak dolgok, amiket az életben bűn kihagyni, na ez is egy ilyen.

jfruzsi97   2022. 04. 19.

Nagyon tetszett! Szeretem a western filmeket. Ebben megismerhetjük a kő kemény vadnyugatot. Lövöldözéssel, betegségekkel, harccal teli, nem csak az emberek ellen de a természet ellen is. A sok szörnyűség mellett a főszereplő segítségével megcsodálhatjuk e világ szépségeit is.

Sebes Gábor   2022. 01. 17.

Zseniális

Az első két részt láttam, meg voltam lepve, hogy 9,1-es átlaga van. De szerintem 9,9. Maximálisan ajánlom. A 9. résznél tart. Hihetetlenül jól tartja a színvonalat. Minden tökéletes benne. A feliratfordítás költői, hibátlan. Gratulálok. (Részletkérdés, de a 9. részben a "rossz" indiánfőnök hangja elképesztően gyönyörű.) Végignéztem. Egyenletes, magas színvonal, hibátlan történet, remek felvételek, nagyon jó színészek. Továbbra is 10/10. Gratulálok továbbá a magyar fordítónak, magas színvonalú munkát végzett - és gyorsan. Maximálisan ajánlom.

Attila394434   2022. 02. 20.

1883 - eposzi western

Ajánlom mindenkinek ezt a gyögyőrű filmsorozatot, ami a Yellowstone előzménye. Feliratosan megtekinthető például a Sorozatbaráton. Egy gyönyörű eposzi western. Több mint western, lenyűgöző film, gyönyörű látvány, mesteri operatőri munka, a zenevilág ... teljes kritika»

Milan391349   2022. 04. 10.

Látványos, feszültséggel teli, mély mondanivalókkal. 10/10.

Szabolcs Juhász   2022. 01. 18.

Szuper!

Az első négy részt láttam, de már várom a következőt. Egyszerűen odaragaszt a képernyő elé!