A végső lista (2022)

Chris Pratt
Chris Pratt

Lubi   2022. 07. 03.

Macsó kommandó

A Jack Carr tengerésztiszt kalandjait bemutató regénysorozatból adaptált minisorozat, A végső lista, az Amazon streaming felületein debütált. Akciójeleneteinek többsége ugyan megállja a helyét a harctéren, az összhatás mégis messze alulmarad a hasonl... teljes kritika»

BRANTON   2022. 07. 01.

Fuqua, ezt mègis hogyan sikerült összehoznotok?

Ezzel a nyögvenyelős, elvont, vontatott f*ssal vallatni lehetne. Mostanság kritikákat írok, de ez nem igazán érdemel szót. Egy sehova sem vezető, érdektelen időhúzás az egész. Sajnálom, hatalmas csalódás.

patrik2001   2022. 06. 26.

Chris Pratt pokolian jó munkát végez ebben a filmben. Azt hittem, hogy a vígjáték-központú szerepek miatt nem fog tetszeni, de tévedtem. Ha szereted az erőszakot és a bosszút, akkor ez a sorozat neked való.

sajvi   2022. 07. 01.

Egy akciódús thriller, amely az egész sorozat során izgalomban tart. Teljesen tele van sztárokkal Chris Pratt vezetésével, és hihetetlen alakítást nyújt a nagyszerű szereplőgárda többi tagja is, köztük Taylor Kitsch, Riley Keough, Jai Courtney, Constance Wu, JD Pardo és Jeanine Tripplehorn, hogy csak néhányat említsünk.

A történet alapját Jack Carr, volt tengerészgyalogos könyvei adták. Eddig a sorozat öt kötetből áll.

(Hupka Adrián)

A filmben együtt szereplő Chris Pratt és Patrick Schwarzenegger, sógorok. Pratt felesége Schwarzenegger legidősebb húga, Katherine.

(Hupka Adrián)