Adsz vagy kapsz (2007)

Trick 'r Treat

harnas1207   2021. 11. 01.

Nehéz értékeli, mert a kritikák alapján sokkal jobb filmre számítottam. Néhol már gagyi kategória volt, de összességébe nézve jópofa film lett. Annyira nem, hogy bárkinek ajánljam, de meg lehetett nézni. A Krampuszra emlékeztetett.

Deku   2017. 12. 10.

Kénytelen vagyok beismerni, hogy ez egy igen csak szuper film lett. Ez egy igazi eredeti szórakoztató remekfilm. Igazán erős és karakteres vonásokkal rendelkezik. Nézd meg!

Sabnock Sanatory   2018. 08. 26.

Leültem, és teljesen meglepődve álltam fel a film végén. Jól sikerült alkotás, és végig a hatása alatt voltam.....nem az totális vérfolyamos, de a maga módján izgalmas kis horror. Ajánlott kategória.

Lamboh   2017. 10. 14.

Szeretem az ilyen morbid humorral fűszerezett horror filmeket. Ez pedig ezen felül is meglepetés volt. Háromszor is sikerült meglepniük, és kicsit rám ijeszteniük, ami nagy szó. Nem váltja meg a horror filmipart, viszont jó kis kikapcsolódás estére.

Owotonor   2020. 01. 13.

Ördöngös merítéssel megáltalkodott fejezetekre nyúló kötelező ünnepi film mely egybevéve a történeteit egy kerek egészet nyújt - de még milyet. Melyben végig az jött le hogy csak játszik velem a film mert szarkasztikus humora még ennyi idő után is fe... több»

mimi   2015. 04. 22.

A film valóban remekre sikerült, legalábbis a maga kategóriájában. Én felvettem az utóbbi évek legjobb horrorjainak listájára. Igaz nem sok horrort nézek, mert sajnos egyre kevesebb jó horror készül mostanában. Az Adsz vagy Kapsz! esetében senki ne s... több»

Mr. Z   2015. 06. 07.

Néha már-már beleunok a horror filmekbe. Egyik kedvenc kategóriám lenne de ritkán alkotnak maradandót amit nem felejtek el fél perc alatt vagy nem röhögöm végig. Ez viszont tetszett. Borzongató és szórakoztató mármint a maga morbid módján.