Ördög bújt beléd (2009)

Jennifer's Body

Ördög bújt beléd

Megan Fox

Ildikó Bacskai   2021. 04. 17.

Ördög bújt beléd

Szerintem ez a film pontosan azt hozza, amit vár az ember tőle, véres, belezős, izgalmas tinihorror. Ez nem egy nagy filmművészeti mérföldkő, de nagyon is élvezhető. Szép kivitelezés, néhol kicsit vicces, vérben tocsogós. Teljesen fogyasztható.

harnas1207   2020. 08. 01.

Megan Fox testével eladott béna tinihorror. Érezhető az összecsapottság a film teljes játékidején.

indingo   2017. 10. 28.

Nagyon bénának tartom a történetét, sok pozitívumot nem tudok vele kapcsolatban felhozni. 12 éveseknek lehet, hogy tetszik, de felette már nem ajánlom.

BoBamburg   2020. 07. 12.

A film egyik legnagyobb ereje szerintem az, hogy nem veszi magát komolyan, még ha úgy is akarja beállítani. Igazán könnyed és laza (tini) horror, de szerencsére a jobbik fajtából.

moov18   2016. 02. 02.

Bárkinek szerezhet örömet eme alkotás feltéve, ha: nem vesszük komolyan! Ennek a filmnek nyilvánvalóan nem az a célja, hogy ledöbbentsen minket és egyik ámulatból a másikba ejtsen. Tipikusan az a fajta, ahol mi nézők, szimplán bedobjuk magunkat a ké... több»

hejnekem   2015. 05. 09.

Erős a látványvilága, de ez inkább a főszereplőnek köszönhető. A film néhol eléggé vicces, de úgy tűnik mintha nem direkt lenne az. A történet egy gyenge vázlatnak tűnik. Könnyen fogyasztható ha éppen nagyon unatkozol, máskülönben nem ajánlom megtekintésre.

veress75   2016. 07. 04.

Nyilván senki nem számított egy mesterműre, de erre ha lehetne, nullát szavaznék. Azt remélem olyan rossz lesz, hogy már jó, de ez csak olyan rossz volt, hogy valóban igazán rossz... Semmi szórakoztatót nem véltem felfedezni benne.

A filmben eredetileg Needynek és Jennifernek lett volna egy közös szexjelenete.

(ps)

Megan Fox szigorú fogyókúrával készült a szerepre és a napot is kerülte, hogy a bőre fakó legyen.

(ps)

A rendezői változatot nem forgalmazták Ausztráliában, mert túl sok volt az erőszak és a szexualitás a filmben.

(ps)

Az eredeti forgatókönyvben Needy és Jennifer nem csókolóztak.

(ps)

Diablo Cody a történetet 2006-ban írta, akkor, amikor a Junot (2007) is.