Jennifer's Body
laci044

Megan Fox

Needy Kesnicki (Amanda Seyfried) egy szégyenlős tini lány, aki példaképként tiszteli a tőle sokkal sikeresebb és népszerűbb Jennifer Checket (Megan Fox). Egy napon a két jó barátnő a Low Shoulder rock zenekar koncertjére megy, ahol a banda tagjai meghallják, hogy Jennifer még szűz. Kapóra is… Több

Rendező: Karyn Kusama
Író: Diablo Cody
Premier (HU): 2010.02.25. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.02.09 aliasteáscsésze

Megan Fox?

Megám foglak. Az ember azt hihetné, hogy egy felkarolt sztár 15 év alatt igazán felfejlődik csepürágóból színésszé. Foxnak nem jött össze. Az, hogy filmnek nem nevezhető alkotásokban szerepelt csak, nem az ő hibája. Az ellenben igen, hogy az alakításainak kiteljesedése a bikiniben flangálás. Ennél többre az elmúlt tizenöt év sem tette alkalmasabbá. Láthattuk, mire képes. A Feláldozh4tók elrettentő példa erre. Ez az eposz egy sz*r (bocs). Megnéztem, így már senki másnak nem kell.

2022.03.29 JRD

Hm...

Nagyon egyszer nézős. Néha kifejezetten bugyuta, annak ellenére, hogy a történetnek van valós alapja is. Nem estem tőle hasra, de még csak meg sem ijesztett. Nem volt se borzongás, se tenyér mögül filmre pislogás. Kikapcsnak jó. Ennyi. Nézd meg, szórakozz jól!

2020.08.01 harnas1207

Megan Fox testével eladott béna tinihorror. Érezhető az összecsapottság a film teljes játékidején.

2021.04.17 Ildikó Bacskai

Ördög bújt beléd

Szerintem ez a film pontosan azt hozza, amit vár az ember tőle, véres, belezős, izgalmas tinihorror. Ez nem egy nagy filmművészeti mérföldkő, de nagyon is élvezhető. Szép kivitelezés, néhol kicsit vicces, vérben tocsogós. Teljesen fogyasztható.

2017.10.28 indingo

Nagyon bénának tartom a történetét, sok pozitívumot nem tudok vele kapcsolatban felhozni. 12 éveseknek lehet, hogy tetszik, de felette már nem ajánlom.

A filmben eredetileg Needynek és Jennifernek lett volna egy közös szexjelenete.Szerző: ps

Megan Fox szigorú fogyókúrával készült a szerepre és a napot is kerülte, hogy a bőre fakó legyen.Szerző: ps

A rendezői változatot nem forgalmazták Ausztráliában, mert túl sok volt az erőszak és a szexualitás a filmben.Szerző: ps

Az eredeti forgatókönyvben Needy és Jennifer nem csókolóztak.Szerző: ps