Ördög bújt beléd

Jennifer's Body

2024.02.09 aliasteáscsésze

Megan Fox?

Megám foglak. Az ember azt hihetné, hogy egy felkarolt sztár 15 év alatt igazán felfejlődik csepürágóból színésszé. Foxnak nem jött össze. Az, hogy filmnek nem nevezhető alkotásokban szerepelt csak, nem az ő hibája. Az ellenben igen, hogy az alakításainak kiteljesedése a bikiniben flangálás. Ennél többre az elmúlt tizenöt év sem tette alkalmasabbá. Láthattuk, mire képes. A Feláldozh4tók elrettentő példa erre. Ez az eposz egy sz*r (bocs). Megnéztem, így már senki másnak nem kell.

2022.03.29 JRD

Hm...

Nagyon egyszer nézős. Néha kifejezetten bugyuta, annak ellenére, hogy a történetnek van valós alapja is. Nem estem tőle hasra, de még csak meg sem ijesztett. Nem volt se borzongás, se tenyér mögül filmre pislogás. Kikapcsnak jó. Ennyi. Nézd meg, szórakozz jól!

2020.08.01 harnas1207

Megan Fox testével eladott béna tinihorror. Érezhető az összecsapottság a film teljes játékidején.

2021.04.17 Ildikó Bacskai

Ördög bújt beléd

Szerintem ez a film pontosan azt hozza, amit vár az ember tőle, véres, belezős, izgalmas tinihorror. Ez nem egy nagy filmművészeti mérföldkő, de nagyon is élvezhető. Szép kivitelezés, néhol kicsit vicces, vérben tocsogós. Teljesen fogyasztható.

2017.10.28 indingo

Nagyon bénának tartom a történetét, sok pozitívumot nem tudok vele kapcsolatban felhozni. 12 éveseknek lehet, hogy tetszik, de felette már nem ajánlom.

2020.07.12 BoBamburg

A film egyik legnagyobb ereje szerintem az, hogy nem veszi magát komolyan, még ha úgy is akarja beállítani. Igazán könnyed és laza (tini) horror, de szerencsére a jobbik fajtából.

2022.02.03 Bakugan

A filmet valós történet ihlette, amit túlságosan kiszíneztek. Így, hogy ismerem az alap sztorit, átjött a film lényege, de sajnos tele van elképesztően kellemetlen párbeszédekkel, mondatokkal, jelenetekkel, így határozottan egyszer nézős darabra sike... Több

2016.02.02 moov18

Bárkinek szerezhet örömet eme alkotás feltéve, ha: nem vesszük komolyan! Ennek a filmnek nyilvánvalóan nem az a célja, hogy ledöbbentsen minket és egyik ámulatból a másikba ejtsen. Tipikusan az a fajta, ahol mi nézők, szimplán bedobjuk magunkat a ké... Több

2015.05.09 hejnekem

Erős a látványvilága, de ez inkább a főszereplőnek köszönhető. A film néhol eléggé vicces, de úgy tűnik mintha nem direkt lenne az. A történet egy gyenge vázlatnak tűnik. Könnyen fogyasztható ha éppen nagyon unatkozol, máskülönben nem ajánlom megtekintésre.

2016.07.04 veress75

Nyilván senki nem számított egy mesterműre, de erre ha lehetne, nullát szavaznék. Azt remélem olyan rossz lesz, hogy már jó, de ez csak olyan rossz volt, hogy valóban igazán rossz... Semmi szórakoztatót nem véltem felfedezni benne.

2016.07.21 laci044

Nem egy rossz film. Amanda Seyfried nagyon jó Megan Fox nagyon szexi. A történet nem rossz és ugy általában müködik a film. A zene felemás. Van amit állandóan ismételgetnek az nem tetszett a többi jó. A speciális effektek elég bénák, a vége nem rossz. Meg lehet egyszer nézni és egy bünös szórakozás is lehet.

2015.02.22 evaka3355

Nagyon tetszett ez a film. Érdekes volt a történet, és izgalmas, voltak benne kimondottan parás részek, de hát ennek ilyennek kell lennie. Nekem nagyon bejött, jár érte az 5 csillag.

2014.12.06 philboy

A film nem akar túl sokat, nyilvánvalóan nem Oscar-díjra hajtottak az alkotók. Egy szexi, pikáns, kissé borzongató és kalandos produkcióval akartak előrukkolni, ami többé kevésbé sikerült is nekik. A történet teljesen valószínűtlen, egyáltalán nem hi... Több

2016.06.08 JamesBont

Nem rossz ez a film, Megan Fox szívdöglesztően szexi. A történet kissé bugyuta, de ne zavarjon senkit, ez nem egy komoly film, csak egy vígjáték, ami nagyrészt Foxra, mint jelenségre épít. Még a legsötétebbnek szánt jelenetek sem igazán komolyak, vég... Több