A bébiszitter - A kárhozottak királynője (2020)

The Babysitter: Killer Queen

Andrew Bachelor
Bella Thorne
Robbie Amell
Jenna Ortega
Emily Alyn Lind

Kóborló   2020. 12. 14.

legújabb vélemény a nap véleménye

Indul a második menet

2017-ben a Netflix égisze alatt készült el a The Babysitter első része, amiről eleinte olyan információkat lehetett hallani, hogy akár az amerikai moziműsor kínálatában is elérhető lesz, de ez végül nem történt meg, így a pénzügyi fogadtatásáról nem ... teljes kritika»

indingo   2020. 09. 30.

Nekem tetszett a film humora és, hogy kapcsolódott szorosan az első részhez. A poénok jók voltak, nem szabad teljesen komolyan venni.

BoBamburg   2020. 12. 02.

Az első rész azért jobb volt, de ebben is van valami szépség, ami miatt nem nevezném feltétlenül rossz folytatásnak. A sztorihoz persze nem rak hozzá sokat, de másfél órára teljesen leköti a nézőt, és még szórakoztató is.

Lonka   2020. 09. 19.

Jól megnőtt a kis srác az évek alatt. Számomra ez most csak közepes. Kicsit sok volt benne a paródikus elem, persze tudom, ez koncepció volt, és nem kell komolyan venni a filmet.

stevepisti   2020. 11. 07.

Számomra ez a film legalább akkorát ütött, mint az első rész. Tetszett, hogy gyakorlatilag ott folytatták, ahol az előző részt abbahagyták, két év telt el a Cole éjszakai kalandja után, a srác idősebb lett, de még mindig ugyanolyan esetlen. Az ismert... több»

szoljhozzam   2020. 09. 12.

Ez egy horrorvígjáték, és a helyén kell kezelni. Az első részre támaszkodik, de sok minden ezzel a résszel lett kerek egész. Én bírtam.

Di Canio   2020. 09. 11.

Az első rész még tetszett is, de ez valami elképesztően rossz lett, erősen gagyi kategória.

Az összes fontosabb karakter az első részből visszatér a folytatásban.

(Kóborló )

A forgatásokat 2019. október 14-én kezdték el, és 2019. november 24-re már el is készültek a filmmel.

(Kóborló )

A film tartalmaz egy extra jelenetet a filmvégi stáblista közepén.

(Kóborló )

A 2017-es Bébiszitter folytatása.