Ha igaz volna

Just Like Heaven

2023.12.20 Ари Шандор

Nagyon aranyos kis film

Reese Witherspoont ugyan nem tartom egy jó színésznek, de ebben még ő is tetszett. Lehet, hogy egy szentimentális vén b... lettem, de nekem kifejezetten tetszett ez a kedves kis sztori. Nem egy Oscar-esélyes alkotás, néhol kicsit giccses... de Mark Ruffalónak kifejezetten jól állt ez a szerep (is). Nekem a romantikus filmek között kifejezetten tetszett, még tuti megnézem egyszer.

Tényleg tetszett a film, bár nem is tudom, miért. Talán olyan hangulatom volt. Érdekes sztori az újdonság kellemes varázsával. Kifejezetten jól játszottak a főszereplők. Reese Witherspoon ebben az időben még nagyon adta magát, Ruffalo pedig időtlen, ... Több

2017.05.03 indingo

Nagyon szórakoztató volt a film, jókat nevettem rajta. A pár közti kémia nagyon jó volt. Maga a történet picit gyerekes, de kedvelhető film.

2017.08.17 Deku

Kellemetlenül gyenge lett ez a film. Nagyon nem tetszett az egész sztori pedig leírás alapján nagyon bejövősnek hangzott de eltolták. Gyenge és könnyen felejthető filmre sikeredett.

2021.10.31 dandelion1983

Szerethető, nagyon bájos film. Nem egy felejthetetlen alkotás, de mégis van benne valami nagyon megkapó. Könyvben is nagyon szerettem.

2017.06.06 Szilonka

Minél többet nézem a filmet annál jobban tetszik. Amikor jönnek a szellemírtók, meg a pap, hogy elűzzék a gonoszt, az szenzációs. Jó kis film.

2016.11.23 MP170506

Szeretem ezt a filmet, szórakoztató, romantikus és kicsit megható is. A színészek alakítása is nagyon tetszett nekem, szerintem többször nézhető, aranyos kis romantikus vígjáték.

2019.07.21 Ms. Akárki

Imádom. Kedvenc romantikus filmem abból az időből. Mark Ruffalo és Reese Witherspoon között isteni a kémia. Reese Witherspoon egyik legjobb filmje, persze csak a Dr. Szöszi után nálam. A történet is igazán egyedi, hogy a lány még él csak kómában van és csak egyetlen ember, a lakásában élő új lakó láthatja.

2018.05.15 Filmelemző

A Reese Witherspoon - Mark Ruffalo páros remek kis vigjátékot csinált nagyon jó poénokkal. Engem azonnal megnyert magának ez a film; nagyon megszerettem, pedig egy bugyuta kis kisértethistória. Mégis valahogy működik. Értékelésem: 7,5 / 10 pont.

2017.11.22 Bazzzsi

Szellemes történet, holott nem is halt meg benne senki. A szerelmi szál sem szokványos. Voltak benne értékelhető jelenetek. Az újraélesztéses például elég vicces volt.

2018.04.16 TomÁcs

Reese Witherspoon karaktere az elején kicsit idegesítő, de szerintem ez elvárás volt. Utána már kedvelhető lesz a figura és sok humoros jelenet szereplője lett.

2017.07.22 Lonka

Bár Reese Witherspoon karaktere roppant idegesítő a film elején, megszoktam és eléggé tetszett is a film. A színészek játéka tetszett és elég a fordítók is elég jó párbeszédeket írtak.

2019.05.04 petraszab

Reese Witherspoon jól hozta a cserfes, dumás csajt. A története picit elrugaszkodik a valóságtól, de kedvelhető darab.

2017.09.27 SzFa

Nem rossz romantikus film, nagyon megható amikor fel kell Elizabeth és nem emlékszik semmire, de persze itt nincs vége és minden happy end lesz. A történet aranyos, a színészi játék is elég jó.