Ha igaz volna

Just Like Heaven

2016.02.14 doroffee

Jó, igaz, én javíthatatlan romantikus vagyok, de nagyon szerettem ezt a filmet. Kedves, bájos, megkapó, szentimentális (de még nem túlzottan nyálas), és nagyon megható.

2020.10.10 HannaK

Az egyik legjobb kísértős film. Nem a megszokott, igazi romantikus film egy pici csavarral. A legvége a legjobb befejezések egyike.

2017.06.01 vivikejencikelara

Nagyon érdekes volt a filmnek az elgondolása. Tehát az alapsztori jó lett nagyon. Bár párszor unalmas volt és lassan indult el, mégis azt mondom szuper film.

2017.12.30 authorgirlll

Nagyon szeretem ezt a filmet a szerelmi szál fejlődése zseniális a vége meglepő ahogy a pasi felébreszti a lányt. A nővére viselkedése is nagyon reális. A vége a tetőn pedig fantasztikus lett

2015.06.04 Brigusz724

Olyan kis bájos, romantikus, kicsit természetfeletti érdekesség. Különösebben nem nyújt maradandót, de teljesen nézhető ugyanakkor nagy kedvenc nem lett belőle.

2017.02.26 clay00

Szerintem összeillő párost alkotnak ők ketten. Romantika, cseppnyi kalanddal fűszerezve, egy péntek esti mozizáshoz kiváló tud lenni. A doktornéni szerep kifejezetten jól áll Reese Witherspoon-nak

2016.11.22 csocsicsoda

Kedves kis film, bár Reese Witherspoon néhol picit idegesítő. A története közepes, de érzelmeket vált ki. Hol vicces, hol drámai.

2016.08.24 beus1987

Sokkal rosszabbra számítottam, bár a félig szellem karaktere néha kicsit idegesítő volt. Nem túl egyedi a története, de élvezhető.

2016.06.17 Panna

Már többször láttam. Kezdetben nem tetszett aztán biztos én is változtam, de 3x-ra már nagyon bejött. Kezdetben fel sem tűnt, hogy humora is van a filmnek.

2015.11.22 Jozzsef

Kellemes könyv alapján készült film. Kicsit csöpögős,kicsit rózsaszín de azért nézhető. Mondjuk a film elejétől a végéig kiszámítható,hogy mi fog történni.Valóságalapja nem sok van.

2015.06.16 AESB

Nagyon aranyos, bájos film. Romantikával és humorral fűszerezve. A színészek alakítása nagyon jó! Összességében ez egy többször nézhető, szórakoztató film!

2016.04.26 Zsóka

Egyik nagy kedvencem a romantikus film kategóriából:) Megindító, kedves, elgondolkodtató...

2016.11.15 kucsera

Igazi lágy romantika.Happy enddel a végén.jó film

2015.03.26 kiskat

Szerintem ez egy nagyon aranyos film. Jók a szereplők, a cselekmény stb. Akár bele is gondolhatunk milyen lenne, ha mi is csak lélekben vagyunk ott valahol és egy valakire számíthatunk. És közben megy az idő, tik-tak...