valery   2017. 01. 23.

Aranyos love story, oda illő karakterekkel és vidám történettel. Tetszett a színészi gárda, jó a sztori, izgalmas, humoros, és leköti a néző figyelmét. Érdemes megnézni, nem sablonos és nem unalmas.

A gyorsforgalmi jelzőtáblát több nyelvre is beprogramozták, így az idegen nyelvű kiadásokhoz nem kellett leszinkronizálni.

Sarah Jessica Parker úgy tartja, hogy ez a film változtatta meg a karrierjét. Eddig a pontig csak kis szürke egereket játszott, vagy éppen ő volt a legjobb barátnő. Korábban senki nem gondolta róla Hollywoodban, hogy szexi lenne, ennek a filmnek köszönhetően azonban új ajtók nyíltak meg előtte.

"Egy biztos; Steve Martin ugyan gondolkodó ember, itt mégis kicsit úgy éreztem, hogy a szabad döntéssel kicsit szembeállítja a sorsszerűséget, amely itt például egy öntudatra éledt világító jelzőlámpában ölt testet. De az is lehet, hogy Los Angeles szimplán az a város, ami jobban tudja, mire van szükséged, mint te magad..." több»