Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

vivikejencikelara   2017. 05. 31.

Szuper, vicces film. Nagyon imádtam! Bár mindegyik film jó amiben benne van Ice Cube. Ráadásként még kapunk még egy Chris Tacker-t is. Lazulós Pántekekre nagyon jó!

Buborék   2015. 06. 29.

Nagyon nagyon tetszett, jó film. Szerintem minden kiváló, jó a történet, kiváló a rendezés! A színészek nagyon jól hozzák a karakterüket. Csak ajánlani tudom!

glenn   2015. 02. 24.

Én anno nagyon szerettem ezt a trilógiát. Mindhárom filmet megéri legalább egyszer megnézni, talán ez a legjobb közülük. Egy szokásos, füves-gettós vígjáték, ami mégis valahogy újszerűen lett megírva és leforgatva. Ice Cube nagyon jó, de a többiek is illenek a szerepükhöz. Szerintem megéri nekiállni a filmeknek.

Chris Tucker a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.