Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

doobie   2019. 10. 03.

Marcus Raboy-nak nem sikerült megugrania a lécet, ez a film egyszerűen gyenge. Egy vígjátékban szerintem nem elég, ha a bénácska főszereplőkre próbálnak minden poént építeni, valami eredeti és ütős is kellene bele. Még akkor is, ha nem egy A-kategóriás filmről van szó.

tomvétsz   2015. 06. 24.

Nem tudom, a rendezőváltáson múlott-e a dolog, de nekem az előző része (Péntek esti gáz) jobban tetszett. Ez csak amolyan átlagos szombat esti komédia.

Ice Cube

Az eredeti forgatókönyvben visszatért volna Roach karaktere is, de végül újra kellett írni a szkriptet miután az őt alakító színész, Justin Pierce öngyilkos lett.

Craig és az apja az egyetlen karakterek, akik mind a három Friday-filmben szerepeltek.