Szex a neten

Szex a neten

Middle Men

1995-ben az internet még újdonságnak számított, mindenkinek videója volt otthon, a zenét még lemezboltokban árulták. Az üzletember Jack Harris élete tökéletes: boldog a családjával, és sikeres a munkájában. Azután találkozik Wayne Beeringgel és Buck Dolbyval, a két problémás zsenivel, akiknek van egy remek ötlete, hogyan kereshetnének sok pénzt az interneten. Megállapodnak, hogy Jack segít nekik, és a felnőtteknek szóló üzlet beindul. Jack hamarosan a bűn világában találja magát, a 23 éves pornósztár és az FBI között, amely felfigyel a ténykedésükre. Valós történet alapján.

Premier (HU): 2011.07.20.

2016.05.12 SztarkTóni

Jó alapötlet, csak egy más rendező kezébe adtam vona a gyeplőt, és akkor egy sokkal izgalmasabb film kerekedhetett volna ki belőle. Hasonló vonalon mozog, mint a Social Network, csak Fincher kissé nagyobb kaliber.

2015.09.20 Face

Hihetetlenül érdekes történet, amit sikerült végig fokozni, teljesen magával ragadott a narráció. Porno, retro, slágerek, biznisz, minden jól ki van találva, és ütős hangulata lett.

2015.11.10 panhnedy

Pörgős, izgalmas, humoros, és még hozzá egy csomó félmeztelen csaj, közben pedig megtudhatod, hogy jöttek létre a kedvec oldalaid.