Tenenbaum, a háziátok

(The Royal Tenenbaums)

Ghotik  2016. 09. 26.

Egészen jól összerakott film, ami végig pörgős és humoros. A színészek profik, és ebben a filmben sem okoztak csalódást, hozzák a formájukat. Átlagnál jobb film.

Zsceeeka  2016. 05. 09.

Nagyon szeretni szoktam a rendező filmjeit, de ez valamiért abba a kategóriába került , amin nem tudtam igazán jókat nevetni , valahogy nem jött át. A színészek egyébként jól lettek válogatva, mindnek jól állt a szerep és egyébként is jó színészek.

miklosvaridori  2017. 07. 08.

A film már az előzetese alapján nagy vor-ral indul, hiszen a nevek amiket magáénak tudhat, garanciát adnak valamelyest a sikerre. Owen Wilson és Ben Stiller hozzák a legtöbbet.

Borka  2015. 01. 25.

Remek kis film, csodajó karakterekkel. Nagyon szórakoztató és igazán Wes Andersonos.

DarkLion  2016. 04. 02.

Egy igazi Anderson féle keserédes mozi vígjátékköntösbe öltöztetve. Nagy rajongója vagyok a rendezőnek, és ez a film sem okozott csalódást. Egyszerűen nem lehet megunni.

A TimeOut Magazin által megkérdezett színészek szerint minden idők legjobb 100 filmje közül az 54.

(wintermat)

Ben Stiller és Owen Wilson 5. közös filmje.

A film zenéjét Mark Mothersbaugh komponàlta meg, tovàbbà fellehetőek benne az 1960-as, 1970-es, 1980-as és 1990-es évek slàgerei is.