Tenenbaum, a háziátok

The Royal Tenenbaums

2019.02.23 dailyfilmsan

Nagyon érdekesnak találtam a szerkezetét és a stílusát kicsit mintha a Coen fivérek munkája lenne, de mégsem. A fejezetes megoldásnak nem láttam értelmét mert a fejezetek nem a különböző szereplőt mutatták be. Maguk a karakterek kidolgozottak és érdekesek voltak. Szerintem ez egy igazán jó film, a maga nemében.

2016.05.09 Zsceeeka

Nagyon szeretni szoktam a rendező filmjeit, de ez valamiért abba a kategóriába került , amin nem tudtam igazán jókat nevetni , valahogy nem jött át. A színészek egyébként jól lettek válogatva, mindnek jól állt a szerep és egyébként is jó színészek.

2016.09.26 Ghotik

Egészen jól összerakott film, ami végig pörgős és humoros. A színészek profik, és ebben a filmben sem okoztak csalódást, hozzák a formájukat. Átlagnál jobb film.

2017.07.08 miklosvaridori

A film már az előzetese alapján nagy vor-ral indul, hiszen a nevek amiket magáénak tudhat, garanciát adnak valamelyest a sikerre. Owen Wilson és Ben Stiller hozzák a legtöbbet.

2015.02.12 Sniper

Wes Anderson megint nem aprózta el, és egy hihetetlen karakterekkel megtömött filmmel rukkolt elő. Az egyik legintelligensebb vígjáték, amit valaha láttam.

2015.01.25 Borka

Remek kis film, csodajó karakterekkel. Nagyon szórakoztató és igazán Wes Andersonos.

2016.04.02 DarkLion

Egy igazi Anderson féle keserédes mozi vígjátékköntösbe öltöztetve. Nagy rajongója vagyok a rendezőnek, és ez a film sem okozott csalódást. Egyszerűen nem lehet megunni.