Én és én meg az Irén

Me, Myself & Irene

2024.01.18 Di Canio

Pörgős vígjáték Jim Carrey-vel, jó poénokkal, a szokásos gumi arckifejezésekkel. Ez a film remekül szórakoztat, többször is láttam már, de még így sem volt unalmas.

Jim Carrey fárasztó.Na nem mindíg,de most nagyon.Lehet én is rossz passzban voltam,de nekem ez az egész egy beteges ripacskodás,és egy lapos,semmi sztori.

2018.04.26 indingo

Már milliószor láttam. Nagyon beteg! Van benne minden! A feldugott csirkétől kezdve, a kislány szökőkútban történő fojtogatásán át, a félresikerült állműtétről nem is beszélve.

2017.08.28 Deku

Az én részemre ez a film nagyon nem jött be, hiába volt minden reményem. Egy percig nem ütötte meg azt a szintet amit én gondoltam. Valószínűleg ez is bejön valakinek de nem nekem.

2019.12.19 TomÁcs

Annyira beteg ez a film, hogy imádom. A humora elég különleges és Jim Carrey pedig zseniális a szerepben.

2023.06.22 Ahoj poplacsek

Nyári estén ideális kikapcsolódás 8/10

Nem tudom, eddig hogy maradt ki ez a film, de most bepótoltam. Nagyon mókás volt, a napokban becsúszott egy-két súlyosabb film után rám fért már egy ilyen könnyed darab. Apu három tudós feka gyereke is végig jó poénokra adott lehetőséget. A vége felé kicsit már elfáradt a tudathasadásos-személyiségváltogatós ötlet, de Jim Carrey azért a szokásos karakterjátékával így is sokat kihozott belőle. Renée Zellweger itt még nem csak felismerhető volt, de valószínűtlenül karcsú is, bár a buci arcán már látszott, hogy lesznek még súlykontroll nehézségei. Összességében jó kis könnyed szórakozás, és így 23 évvel a megjelenése után már komoly retro értéke is van.

2022.12.24 Erik Csok

Az egyik, ha nem a legviccesebb Jim Carrey-film!

Most lesz egy éve, hogy megnéztem ezt a filmet a tévében, volt szerencsém reklám nélkül látni. Nagyon vicces film, mint már írtam, az egyik legviccesebb Carrey-film. Kicsit beteg, de én könnyesre nevettem magam egy jeleneten. Laza kikapcsolódás, kapunk egy jó sztorit is, és egy ismét nagyot alakító Jim Carreyt. Ennyi pont elég ahhoz, hogy remekül szórakozunk ezen a filmen.

2020.02.13 drg0602

Szédületesen jó vígjáték.....

Ahogy vártam Jim Carrey-től, tökéletes a filmhez, Renée Zellweger nagyon jó szerepelt. Nagyon jó választás volt mind két színész. Imádom ezt a filmet!

2019.04.30 petraszab

A top 5 vígjátékban nálam tuti benne van. Jó poénok, kerek és lendületes történet.

2018.07.30 Norbi

Akik nem szeretik a kicsit már durvának mondható poénokat az ne nézze meg. Ez a film egyes részeiben eléggé beteg humorral operál, ami nekem tetszik, de másoknak könnyen lehet ellenszenves.

2022.04.01 Lóri Ádámcsik

Dilis

Kidolgozott, jó történet és nagyon jó szereplők. Az egyik legjobb Jim Carrey-film szerintem.

2020.10.05 belavagyok

Amellett, hogy ez egy kőkemény vígjáték, engem megérintett a főszereplő betegsége és hogy nem tud mit tenni ellene.

2016.04.04 Annuska

Nagyon beteg film az tény. Rohadt jó poénok és jelenetek vannak benne. Kiemelném továbbá a zenéjét egészen kiváló. A történet is elég jó arra is vették a fáradságot, nem csak a poénos részekre.

2016.11.25 Borga

Egy nagyon beteg Jim Carrey film, amelyen szem nem marad szárazon a nevetéstől. A poénok annyira elképesztőek, hogy ennél jobbak már nem is lehetnének. A szerepet mintha magára a színészre írták volna meg.