Én és én meg az Irén

Me, Myself & Irene

2016.02.14 doroffee

Ez a film nekem nem tetszett. Kevés volt benne az értékelhető poén, inkább alpári és gagyi volt az egész. Mintha pár undorító poénnal akartak volna eladni egy amúgy érdektelen filmet.

2016.04.26 HanGa

Rohadt jó film, nincsenek rá szavak. Jim Carrey hatalmasat alakít és a fiai. Ki volt az a beteg aki 3 színes bőrű gyereket írt meg a forgatókönyvben? :) A közértes jelenet se kutya!

2015.11.02 Niki18

Jim Carrey az egyik kedvenc színészem. Nagyon szeretem azt a filmjét is, szokásos Jim Carrey poénok vannak benne, amik 100x nézés után sem unalmasak. Imádom

2017.08.21 T.Andras

Több alkalommal is láttam már ezt a vígjátékot, minden újranézés alkalmával képes újra megnevettetni a sok bugyuta poénjával. Szerintem remek film, érdemes megnézni.

2016.12.16 fazekasanett92

Jim Carreyt nem igazán szeretem de ez egy egész jó kis vígjáték volt, sokat nevettem rajta , mert vannak benne igazán jó és nem sablonos poénok, jók a jelenetek és tetszett a befejezése is! :-)

2016.10.10 tiszaizsofi

Klasszikus amerikai vígjáték ami semmivel sem jobb vagy éppen rosszabb mint a többi sablonos vígjáték. A viccek ismétlődnek és nem hagy mély nyomot a nézőben. A főhős nem lopózta be magát a szívembe.

2017.02.25 Beuszi

Szokásos Jim Carry film, ráadásul abból is egy tudathasadásos példány. :) Nekem nagyon tetszett, írtó nagyokat nevettem rajta, a sok hülyeségen, amit összehordtak ebben a filmben.

2017.02.18 tilino

Jim Carrey és Renée Zellweger alakítása a filmben nem átlagos. Túllépnek a sablonos vígjátékok kategóriáján és hoznak valami újat, valami maradandót, amit más filmekben nem találunk. Jó film.

2016.12.08 Pappcsino

Haláli vígjáték egészen elképesztő, beteg, amolyan Jim Carrey-s poénokkal. Rengeteget nevettem a filmen és már nagyon sokszor láttam. Nem tudom megunni, szuper jó film, ajánlani tudom csak.

2018.08.07 varkonyiildi

Jim Carrey és René Zellweger egy újabb kissé bugyuta vígjátéka, amelyből már láthattunk tucat ennyit, de egyszer azért érdemes ezt is megnézni. Jók a beszólások.

2016.08.23 beus1987

Beteg, de remekül összerakott történet. A karakterek nagyon bejöttek, ütős poénokkal megtűzdelt Jim Carrey film.

2017.04.18 jozsagabri

Jim Carrey filmjei közül talán ez az egyetlen ami száz százalékban tetszett és nagyon sokat nevettem rajta. Őrületesen jók a jelenetek,a karakterek és a beszólások, nagyszerű a humora!

2016.10.26 malnaturmix

Elképesztően beteg film és ettől zseniális. Ütős poénok, melyek sokszor a közizlés határát súrolták.

2018.05.16 kisssjanka

Nem éppen vagyok Jim Carrey filmeknek a rajongója de az én és én meg az Irén kifejezetten tetszett. Sallangoktól mentes, tiszta poénok amin végig tud nevetni a néző.