Én és én meg az Irén

Me, Myself & Irene

2016.06.25 punktum

A zenei aláfestéseket nagyon eltalálták, a története elég ütős Jim Carrey pazar.

2017.01.07 des.tiny59

Lehetne, mondani, hogy akartak valami jót belőle de pff hát ez gyenge lett.Eléggé lomha tempója volt a filmnek ami elég durva hátránnyal indít nálam. Szerencsére idővel felveszi a fonalat és egy egész pofás sztorit kupáltak ki a végére így kellemes szájízzel fejeztem be a filmet.

2016.02.22 BlaBlaBla

Elképesztően vicces film, bár vannak benne tényleg undorító poénok. Nekem a lightosabb beszólások tetszettek, mint pl. Te beszélsz akit egy pont levonással épp hogy felvettek a Harvardra?, de a boltos-gombás jelenet vagy a kislányos vízbefojtogatós jelenet is tetszett.

2016.11.15 kucsera

A tudathasadásos karaktert a legjobbra bizták.Jim Carrey hibátlanul tudja alakitani a szerepet.Szuper film.Egyes jelenetek egy életre az elmémbe vésődtek.

2015.04.14 ZsoltSon

Aranyos film, még ha nem is a legemlékezetesebb Jim Carrey-mozi az összes közül, azért a beszólások, a pofák oltári viccesek, meg persze az ötlet maga is. Egy megnézést abszolúte megér.

2015.03.31 [email protected]

Nem sokat dobott a napomon a film, van pár jó rész benne, de nem a legjobb. Ugyanakkor aki csak le akarja kötni magát másfél órára, annak jó választás :)

2015.02.23 Jcsornane

Kicsit beteg film :) egyszer azért érdemes megnézni. Jim Carrey hozza formáját, aki kedveli a színészt, annak egyenesen kötelező, de a többiek is tehetne vele egy próbát, rossznak végül is nem mondanám.

2015.01.25 DarkLion

Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem ez kicsit alpári volt, egy-két vicces jelenettel, de egyébként semmi cselekménnyel, és semmi humorforrással a gusztustalan dolgokon kívül. Nagyon nem jött be, pedig van olyan filmje Jim Carrey-nek, amit kifejezetten szeretek. Kár!

2015.03.10 Zacsi

Ez az a film amin végig tudok nevetni,a poénok változatosak van itt abszurd, groteszk, alpári. Jim Carrey legjobb időszakából való alkotás.