Amerikai pite - Az esküvő

American Wedding

2023.05.31 Gamehun638

Én nem igazán csípem ezt a részt. Szerintem picit már elüt az alapkoncepciótól. Illetve szerintem nem illik bele ez a felnövünk dolog ebbe a tini-vígjátéknak indult franchise-ba.

Ez inkább már idétlenkedés volt,tartalmas,erős humorbetétek nélkül. Itt is érvényes az örök igazság,hogy a folytatások már jóval gyengébbek,mint az eredeti ötleten alapuló kezdő film.

2017.07.29 Orosz István

Ez az esküvői dolog Stiflerrel megfűszerezve tökre jól jön ki. A kutya ürülékes rész, na az valami hatalmas volt, hozza ez is az Amerikai Pite színvonalát.

2017.03.08 GedyPapa

Nekem az összes "Pite" közül ez a kedvencem. Helyzetkomikum és minden ami hozzátartozik egy elbaltázott esküvőhöz, aminek a vége amerikaira sikerült, de hát ezt is vártuk tőle. A Stifler féle dance offot érdemes újra és újra megtekinteni,hiszen nagyon oda van rakva. De több jelenet is újranézős!

2017.07.28 sptt

Talán ez az a rész, ami már nem kellett volna. Az első két rész után ez egy kicsit fáradtabbra sikerült, és persze hiányoznak az első két részben megkedvelt szereplők is.

2017.12.24 diumiu

Az első rész után nekem ez volt a másik kedvencem. Jó volt újra együtt látni a társaságot és az apropó sem volt mindennapi. A poénok jók voltak, a sztori is tetszett. Kikapcsolódásnak tökéletes.

2018.03.19 hackerjulcsi

Annyira szellemes, vicces és folytatólagos. Nem jobb, mint az előző részek, de van olyan jó. Életszagú, humoros és váratlan fordulatokkal telt egészestét vígjáték.

2018.11.13 iq.csabi

Brutálisan jó vígjáték.

2017.06.01 jencike1985

Amikor sorba néztem a " Pité-ket" és még csak a 3 rész volt azt hittem nem lesz tovább. Zseniális az összes rész. Megnézi az ember és sok minden megmarad benne belőle, innen lehet tudni hogy jó filmet nézünk. Pl.: Steve Stifler táncol a meleg bárban

2015.02.25 kovi23

Kicsit féltem, hogy ugyan olyan lesz mint az első kettő. De nem kellett csalódnom, mert ez is végig lekötött, jók voltak a poénok, legjobban az tetszett mikor Stifler megette a kutyaszart. De sajnáltam, hogy nem volt benne Óz., és hogy háttérbe szorították Kevint

2017.02.25 Beuszi

Az Amerikai pite-szériába tartozó filmek közül nekem az Esküvő tetszett a legjobban az első rész mellett. Nagyon sok igazán vicces poén va benne, amin őszintén lehet nevetni.

2015.11.01 Vivi02

A kedvencem ez a rész. Az esküvőtől kezdve a baklövésektől, kezdve a poénokig minden. Szakadtam a nevetéstől végig. Nem unatkoztam a film közben. Nagyon ász.

2015.11.04 Katalin21

Ez a rész mindent visz, esküvő, Sifler alkotása ismét,mikor megeszi a szart.... :D :D :D :D Nagyon gusztustalan, de poénos. Nem tudtam unatkozni a film alatt és ez nálam jó pont.

2016.05.07 RókaÚr

Esős napokra haverokkal sörrel és popcornnal teljesen nézhető film. Pite humor van ebben is, megmaradnak a durva és ízléstelen vonalon, ehhez persze az kell, hogy ezt szeresd, és akkor nagyon fog tetszeni a film. Aki vevő erre a vonalra, annak csúszni fog, de azt is megértem, ha valakinek ez egy kicsit sok.