Amíg a lagzi el nem választ

Hasta que la boda nos separe

A film összbevétele 2 995 085 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 30 499 130 forintot termelt. A hazai mozik összesen 20 601 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A 2019-es Perdiendo el este után ismét együtt állt a kamerák elé Silvia Alonso, Malena Alterio és Leo Harlem.Szerző: hp

A 2018-as El mejor verano de mi vida után ismét együtt dolgozott Dani de la Orden valamint Leo Harlem és Mariam Hernández.Szerző: hp

A film forgatókönyvét Dani de la Orden állandó munkatársa, Eric Navarro szerezte, akivel számos korábbi filmen is együtt dolgozott. Szerző: hp

Dani de la Orden hazájának egyik legfelkapottabb rendezője, akit a Barcelona, nit d'estiu valamint a Magyarországon is bemutatott Hóesés Barcelonában című alkotásaiért Gaudí Awards-ra is jelöltek. Szerző: hp

A film stábjában két Goya-díjas (Belén Cuesta és Antonio Resines) és négy Goya-díjra jelölt (Álex García, Adrián Lastra, Antonio Dechent és Malena Alterio) színész is játszik.Szerző: hp

Az Amíg a lagzi el nem választ a 2017-es francia Oltári baki remake-je.Szerző: hp