Fák jú Tanár úr! 2.

Fack ju Göhte 2

2023.11.14 Gamehun638

Kicsit lejjebb ment a minőség, kreativitás az előző részhez képest. Átlag limonádé film. Hozza a kötelezőt, de az első részt nem sikerült felülmúlni. Szerencsére alul sem.

2017.04.10 indingo

Az első rész nagyobbat ütött. A történet egy erős közepeske, a stílus viszont most is remek. A diákok nagyon nyomorékok, ott picit eltúlozták az alkotók.

2016.05.25 dulkap

Az első rész is tetszett és ebben sem volt hiba, még ha tényleg egy hajszálnyival az elődje jobb volt. Szerethető karakterek, humoros történet, remek hangulat és még mondanivaló is van benne. A legnagyobb erénye mindezek mellett, hogy eltér a futósza... Több

2022.04.14 dailyfilmsan

Mókás, más módon, mint az első epizód. Teljesen ki lett ragadva a megszokott medréből, és ez jót tett a jellemfejlődés bemutatásának. Más oldalról mutatkoznak meg a szereplők egy festői környezetben. Tetszett, bár nem lesz a kedvencem, de nem mondanám 1x nézhetősnek.

2016.12.01 HercegPeter

Lehet, hogy én vagyok az egyetlen,de nekem ez a rész jobban tetszett, mint az első. Valahogy viccesebb volt. Az első rész is jó, de sok sulis, tanárralszemétkedős film van, mint például az. Ez a rész kicsit kimozdul ebből a közegből még ha a lényeg u... Több

2017.07.19 Orosz István

Nekem sokkal jobban tetszett mint az első rész, történet is jó volt meg humorban is vitte a frontot. Méltó folytatása az első résznek, úgy gondolom nem csak egy agyatlan vígjáték bőven tartalmaz mondani valót is.

2017.03.14 GedyPapa

Mint minden sikeres film után itt is borítékolható volt, hogy le akarnak húzni róla még egy bőrt és leforgatják a folytatást. Az a frissessége nem volt meg, mint az első résznek, viszont még mindig szórakoztatóan hatottak a szituációs poénok. Egy jó egyszernézős mozi.

2017.05.20 Szilonka

Az elsőhöz hasonlóan ez is nagyon tetszett nekem. Nagyon eltalálták a készítők a tanár stílusát, jó értelemben lett nevetséges. A sztori itt is ütős volt.

2016.09.11 puffancshercegnő

AZ első film jobb volt, de azért ez se lett rossz. Hasonlóan jó poénok voltak benne, a szereplők hozták a formájukat, mint az előzőben is. Talán a helyszín változása miatt érezzük kicsit másabb hangulatúnak, de ettől függetlenül jó szórakozás volt.

2017.11.01 Bazzzsi

Az első rész nekem nagyon tetszett, ez már nem ütött akkorát. Valahogy most túl debilnek tűntek a diákok, ez eléggé erőltetettnek hatott. Középszerű vígjáték.

2018.04.24 TomÁcs

Újra jönnek z örült német sulisok. A történet még cifrább, mint korábban. A beszólások még fájóbban és a párbeszédek is mély nyomot hagytak. Remek vígjáték.

2018.10.29 VvV

Sok közhely volt benne, de azért poénokból is maradt szép számmal. Közepes.

2018.07.09 Norbi

Már vártam az első része után a folytatást és nem okozott csalódást. Ugyanolyan remek szinten képesek voltak tartani a karaktereket és azok viselkedését.

2018.04.18 Filmelemző

A második rész nem sikerült olyan jól, mint az első. Bár a cselekményt sok ezer kilométerrel távolabb helyezték, Thaiföldre, a sztori nem lett jobb és a poénok sem lettek ütősebbek. Sőt. Több jelenet olcsó, színvonaltalan és altáji humorral készült, ami érezhetően vitte lejjebb az egészet. Értékelés: 6 / 10 pont.