Fák jú Tanár úr! 2.

Fack ju Göhte 2

2016.03.24 Kiccsi7

Nekünk eléggé bejött, tény hogy nem olyan jó mint az első, de szerintem nagyon jó volt, megnézném újra, sokat nevettünk. Ajánlom.

2016.06.12 klaudia4469

Ha valaki megkérdezné melyik a kedvenc vígjátékom, ezt mondanám. Annyira vicces! A szereplők nagyon jól hozzák a figurát, elhittem hogy hottentották :D Nezzétek meg, mert megéri, még jobban tetszett mint az első része.

2016.01.26 Eszti

Szuper film.Már az első rész is nagyon tetszett,ez a tanár Zeki nagyon menő,Chantal meg tipikus buta szőke lány.Jól szórakoztam.Szerintem ez a rész is ugyanolyan vicces lett mint az első.

2016.02.14 RockeerFerii

Haverral megnéztük moziban, szakadtunk :D Nagyon nagy forma ez a német fickó :D

2017.02.02 levus02

Sokkal jobb mint az első rész, annyi a különbség hogy itt már herr müller kezd egy kicsit megkomolyodni, és kicsit komolyabban veszi a munkáját, a film végére meg már úgymond példát mutat. Fogjuk rá.

2016.02.29 Remes982

Én nagyon csíptem az első részét, már készültem a folytatásra egy ideje, és nem is okozott csalódást. Eddig azt mondtam, hogy a németek nem tudnak jó vígjátékot készíteni, de kiderült, hogy tévedés volt.

2018.10.12 Bendegúz

Emlékszem, hogy a barátaim ajánlották az előző részt, de attól sem voltam elragadtatva. Aztán most meg jöttek, hogy menjünk el rá együtt moziba. Hát sok kedvem nem volt hozzá, de mentem. Kellett volna még két sör legalább a vetítés előtt, hogy jól szórakozzak.

2016.01.18 torpillmano

Imádtam! Az első részét is 3x megnéztem, alig vártam hogy kijöjjön a 2. A tanárnő igen szimpatikus ahogyan a nagy változáson átesett, a törénet megragadott. Szerettem, teljesen valósághű. Az én évfolyamomon játszódik így még élvezhetőbb volt! A karakterek is ugyan olyan jól elvannak találva.

2017.08.29 Danika443

Az első rész is jó volt, de a második epizódot is remekül megcsinálták. A filmből az egyik nagy kedvencem a Segfej csapat volt, annyira viccesek! Remek szórakozás, mindenkinek ajánlom!