Fák jú Tanár úr! 2.

Fack ju Göhte 2

2017.07.24 Lonka

Sok mindenben hasonlított az első részre, ami ott még tetszett itt már kicsit idegesítő volt. Németországban ilyen idióták a diákok? Története közepes.

2016.09.29 Greeta

Az első egy picivel jobban tetszett, de itt is jött a hasonló humor és a vicces jelenetek.

2016.10.14 lolita13

nekem jobban tetszet az első része de ebben is meg voltak a poénok bár kicsit bántam, hogy nem a csaj nem szerepelt annyit ebben a filmben

2016.06.21 Timcsi

Nekem az első rész jobban tetszett, ez már jóval gyengébb, de még így is élvezhető. A helyszínek gyönyörűek.

2020.11.05 jfruzsi97

Az első részt nem übereli. Míg annak minden jelenetére emlékszem, ebből a részből szinte semmire. Volt benne egy-két jó poén, de a sztori nem annyira tetszett.

2016.07.26 VFTS

Ugyanolyan jó, mint az első rész. Nem a szokványos ismételjük meg az első rész történetét jellegű folytatás. Az egész család jókat tud rajta nevetni. Bátran ajánlom mindenkinek, főleg ha valaki egy jó, nem amerikai filmre vágyik.

2017.09.05 SzFa

Számomra kevesebb jó poént tartalmazott, mint az első része. A szövegben meg maradtak a jól megszokott trágár kifejezések.

2019.01.06 szabomarc

Az első rész jobb volt, de ez is élvezhető, néhol megnevetteti az embert. Nem lett rossz, de egynél többször szerintem bűn megnézni. Unalmas óráira jó az embernek.

2016.04.22 Loborg

Nagyon imádtam az első epizódját ennek a vígjátéknak , ami, bár voltak benne sablonosabb részek/jelenetek, de valami újat, valami másat sikeresen hozott a vígjátékok világába . Nem mondanám rossz filmnek ezt a folytatást sem, de nem tetszett annyira, mint az első része, azért sokat nevettem rajta.

2016.10.22 vivikejencikelara

Zeki Müller most tünt fel komoly szerepekben nekem nagyon tetszik. Szívdöglesztő, sármos pasi aki most bevetésen lesz! Humoros jelenetek, jó zene. Ugyanolyan jó mint az első rész.

2017.07.07 Olivér Rózsa

Az első rész jobb volt de azért mégvetcis nagyon szórakoztató, vicces tudott lenni. Jól hozza az iskolai sémákat. Ha az első bejött akkor biztosan ez is befog

2019.02.05 Vágottszemű

Ez jobb lett mint az első. A története is jó de a poénok a legjobbak benne. Mindenképp megéri megnézni ezt a filmet, nekem nagyon tetszett minden benne.

2020.11.20 Félix

Vakációzni indul az osztály

Újra egy jó vígjátékba botlottam. Müller meg a diákok jól hozzák a formájukat, és ez a "s+ggfej csapat" duma is nagyon bejött. Az a pici dráma is odaillett, és hát egy élvezhető, kb. 2 órás nyári mozi. Én szeretem az ilyen "diákok rakoncátlankodása" filmeket. Ajánlom.

2016.10.14 Hablaty

Humorosnak humoros volt a film, visszakaptuk az első részben megismer dinka diákokat.