Fák jú Tanár úr! 2.

Fack ju Göhte 2

2016.11.25 Ercsi

Egy igazán remek folytatással álltak elő az alkotók, amely máshogy üt, mint az előző rész, de éppen akkorát szól. Tele van remek poénokkal a film, nagyon jól lehet szórakozni rajta. Érdemes volt megnéznem.

2017.02.03 Enjoy

Gyengére sikerült vígjáték. Egy-két jó poéntól eltekintve nem igazán jó a humora. Untatott a film, hiba volt pénzt és időt fordítani rá. Átlaghoz képest gyengébb.

2016.11.08 kicsimano

A Fák jú Tanár úr 2 pontosan azt a színvonalat képes hozni, mint az elődje. Nem jobb nála, de nem is rosszabb. Egész játékidő alatt szórakoztató tud marani, annak ellenére, hogy néha kissé átcsa ripacsba.

2017.07.04 gerda

Az első részhez hasonlóan nagy dolgot nem vártam ettől a filmtől sem, egyszer meg lehet nézni, lehet rajta nevetgélni de óriási poénok nincsenek benne inkább szórakoztatónak mondanám.

2016.08.23 beus1987

Jó kis film volt, bár az első azért jobb. Jót tett a helyszínváltás.

2015.12.29 Luxury

Nagyon szórakoztató, viccesebbnél viccesebb jelenetek vannak benne. Tetszik a srác alakítása, de az első rész valamiért jobban megfogott. Elvégre mindig nehéz túlszárnyalni az első részt :)

2015.12.28 Niki19

Nekem nagyon tetszett. Tele van viccesebbnél viccesebb jelenetekkel. Nem gondoltam hogy az elő részt felül lehet múlni, de mégis sikerült. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2015.12.29 sepsiklaudia

igazi vígjáték, de szerintem a történet maga kicsit lapos

2016.04.03 Mmaarrttoonn

Egyszeri nézésre szórakoztató film, de újdonsággal nem szolgált. kikapcsolódást nyújtó,humoros,de átlagos film.Lazulós estékre kiváló. Közepesnek értékelem, színészi alakításban is középszerű.

2017.01.07 des.tiny59

Szakadtam a röhögéstől. Brutálisan aratott a film nálam. Hát ez valami eszement módon csúcs állati lett. Nekem legalábbis teljesen hozta azt amit elvártam tőle és totálisan kikapcsolt. Egyszerűen imádtam. Erre nincs jobb szó mint, hogy magával vitt a sztori egy másik világba.

2016.01.31 Cirmici

Nekem nagyon tetszett az első rész is, de szerintem ez a rész kicsit laposra sikeredett. Nem üti meg a lécet az elsőhöz képest. A srác karaktere nagyon jó

2016.02.08 RobThe10

Első része is nagyon tetszett, hát meg ez! Teljesen felülmúlta az első részt, amit valljunk be, nem sok film képes, főleg nem német film.. De ez igazán remek vígjáték!

2016.03.15 Timejja

Nem olyan vicces, mint az előző volt, de sokkal gyengébbnek sem mondanám. Az tetszett, hogy kimozdították a szereplőket a megszokott sulis környezetből, Zeki is mintha komolyabb lett volna, viszont nekem nagyon hiányzott Lisi a sztoriból, jókat szóra... Több

2016.04.25 Zsóka

Az első rész valamivel jobb volt, de egy kellemes német vígjáték.