Movie 43: Botrányfilm

Movie 43

2023.06.18 kabel

Hogy történt ez?

A film lényegében egy csomó SNL jellegű klip, borzasztó viccekkel. A legtöbb egyszerűen csak gusztustalan és igénytelen. Kb. mintha a célközönség hatéves lenne, ezért a poénok exkluzív nekik szólnak. Az egyetlen vicces snitt az első volt Kate Winslettel, az is kizárólag a színésznő alakítása miatt. Azóta kiderült, hogy a színészeket kb. átverték a filmmel kapcsolatban, és folyamatosan másnak állították be a producerek, mint ami ténylegesen lett. Közel nézhetetlen kategória.

2017.05.02 indingo

Altesti poénokat előtérbe helyező film, ami ezeket is számba véve nem sikerült annyira botrányosnak, mint ígérték. Vannak benne jó poénok is, egyszer meg lehet nézni.

2017.10.21 Bazzzsi

Nem mondom, hogy botrányosan jó film, de voltak benne kedvelhető poénok és igazi röhögőgörcsös jelenetek is. Igaz sztárparádé a film, aki teheti nézze meg.

2016.10.27 MKristijan

Tény hogy elvetemült egy film, de ennek ellenére szüksége volt a világnak egy ilyenre is. Kell gyomor hozzá, meg egy társaság hogy együtt tudjatok kiakadni mindezen.

2019.07.25 Szilonka

Középszerű vígjáték, gyenge alakítások, pár fáradt poén, a története is feledhető.

2020.10.30 Norbert93 Nézhetetlen

Botrány(osan rossz)film

Ha röviden próbálnám jellemezni, akkor leginkább úgy tudnám körülírni, mintha egy csapat tízéves hülyegyerek írta és rendezte volna. Semmi köze sem a vígjátékhoz, sem a paródiához, de még úgy mindent egybevéve a filmhez sem. Tény, hogy a paródia nem egyszerű műfaj, még ha annak is látszik, de ez akkor is minősíthetetlen és pusztítóan fájdalmas.

2019.03.20 Timcsi

Helyenként kicsit gusztustalan és a története is kicsit erőltetett. Nem jött be.

2021.02.16 uniterra Nézhetetlen

Miért is jut valakinek eszébe ilyen baromság, aztán mi a franc motivál egy stúdiót, hogy még le is forgassa? Ehhez hasonló baromságot instant bárki ki tud ötölni. Az, hogy profán, hát, ettől nem lett megbotránkoztató, egy-két meztelen női jelenet, na bumm, és? Hacsak nem az amerikai Biblia övnek szánták bosszantásul.

2019.05.15 Di Canio

Nincs ezzel gond, jó nagy hülyeségek vannak benne, lehet röhögni rajta, vígjátéknak ennyit kell tudni. Több kisebb történet, nem fogja megváltani a világot de nem is az a célja.

2019.03.20 Eniq

Nehéz szavakat találni erre a filmre, a címe tökéletesen tükrözi az egész filmet, mert az egész botrányos; ez a legjobb szó rá. A színészi felhozatal nem semmi, és azért voltak részek, amik viccesek voltak és tetszettek is, de volt, amit inkább le se kellett volna forgatniuk.

2015.07.26 szd91

Kritikán aluli, de azért mégis. Hugh Jackman az első jelenetben az állán a herékkel.... az tényleg nagyon vicces, viszont ez nekem nem film. 5-10 perces rövidfilmek összepakolva, nekem az nem film. Lehet egyesével megnézném és jót röhögnék rajta, de ha filmet várok akkor az 1 hosszú kerek történet legyen.

2016.08.23 beus1987

Nem rossz! A címmel fel akartak készíteni, de annyira nem lett botrányos. Egyszer meg lehet nézni.

2015.12.29 Luxury

Nekem sehogysem tetszett ez a film. Elég nagy nulla és időpocsékolásnak éltem meg. Ahogyan a film magyar címe is elárulja egyszóval ennyi az egész: Botrányfilm

2016.02.22 BlaBlaBla

Tényleg sok benne a gusztustalan poén, de én jókat tudtam rajta röhögni, biztos olyan hangulatban voltam. Van egy szűk réteg akinek bejön, másoknak nagyon nem.