A hét pszichopata és a si-cu

Seven Psychopaths

2024.02.17 Ари Шандор

Ilyen színészi felhozatal mellett...

...kétszeri nekifutásra sem bírtam megnézni belőle annyit, hogy valami érdekeset vagy vicceset találjak (magamnak). Ettől még lehet jó film, de nálam nem jutott el addig, hogy felfedezzek benne bármi szórakoztatót... Ettől függetlenül nézd meg! Hisz a kókusz is biztosan jó – annak ellenére, hogy nekem felfordul a gyomrom a szagától. :-)

2015.09.30 hsanya182

Hááát, az aranyos kutyarablós beteg sztoriig még vicces volt, vannak benne szórakoztató részek, még mélyebb gondolatok és társadalomat kifigurázó részek, ami jó volt, de a film másik fele zavarosá vált, monoton helyszínen mennek az értelmetlen sületl... Több

2020.04.20 dailyfilmsan

Haláli egy film. Nagyon élveztem a szenvtelenségét, azt hogy kapkodhattam a fejem és figyelnem kellett. Jól elvoltam vele nagyon bejött. Tudom ajánlani azoknak akik szeretik a kihívásokat a filmekben. Meg azoknak akik nem a nyers együgyű és alpári poénokat szeretik.

2015.02.26 andor50

Nagyon szórakoztató, vicces film. A legkiszámíthatatlanabb film amit valaha láttam. Komolyan néhány jelenet olyan véletlenszerűen történik, hogy az valami hihetetlen. Biztosan nem fogja unni senki.

2022.07.23 Reitman

Meglepően jó film, annak ellenére, hogy a pszichopatákat eléggé élethűen ábrázolja. Az angol es az amerikai humor is belekerült.

2015.11.12 Adell89

Kicsit sem szórakoztató a film. Egyszer sem tudtam elmosolyodni, viszont a vége meglepetés volt,csak csalódással töltött el. Iszonyat rossz film,szenvedés volt az egész.

2017.05.19 Kristofalmos

Egyszerűen imádom Martin McDonagh-ot!Ezt a filmet is olyan erdetien,fantasztikus dialógusokkal,remek castinggel,rohadt vicces poénokkal,különleges történetvezetéssel,ám itt is kemény témával(bár nem annira megrázóan mint az In Bruges-ben) hozta csont nélkül.Nagyon várom már a Three Billboards Outside Ebbing,Missouri-t!9/10.

2015.04.03 MrBlond

MacDonagh és Farrel még mindig nagyon erős páros. Ahányszor a rendező maga írja a forgatókönyvet, biztos, hogy elkalandozik a műfaji elvárásoktól, és izgalmas, új irányba tolja el a filmet. Hogyan lehet egy abszurd gengszter klisé jó? A filmből kiderül.

2017.07.09 ollggaalek

Valami nagyon nem jött át nekem ebben a filmben: konkrétan az, hogy kinek volt ezzel a filmmel bármilyen célja. Sőt. Kinek tett ez egyáltalán jót, hogy részt vett vagy szerepelt ebben a produkcióban. Hogy hét pszichopata, azt nem kétlem, de emögött g... Több

2014.12.19 Hitman

Egyik részről benne van az a fellengzős, posztmodern köpedék, amivel átívelünk a felvetett problémákon - de másik részről meg olyan briliánsan viszi végig a sztorit, hogy emelem kalapom. Kevés film tudja ezt a furcsa egyveleget belebugyolálni egy oly... Több

2018.07.12 migoras

Ez a zavaros, abszurd sztori pont jó arra, hogy kirántson a depresszióból. Egyszerre könnyed és véres, és garantáltan beragad pár idézet az agyadba a filmből. Pont jó, hogy elröhögcsélj egy tisztességes vérengzésen - bár tudjuk, hogy csak azért tudjuk megtenni, mert annyira távol áll a valóságtól, amiben élünk.