Személyiségtolvaj

Személyiségtolvaj

Identity Thief

Sany Bigelow Patterson egyszerű számlakezelő, aki egy nap rájön, hogy a személyiségét ellopták. Egy Diana nevű nő használja hitelkártyáját a floridai Miamiban. Sandy nyakán szorul a hurok, már csak egy hete van, hogy tisztázza a helyzetet, és rávegye a személyiségtolvajt, hogy hagyjon fel a… Több

Rendező: Seth Gordon
Forgatókönyvíró: Craig Mazin, Jerry Eeten
Premier (HU): 2013.02.21.

2020.05.08 Artemisia

Fergeteges vígjáték, tipikus Melissa McCarthy film. Diana, a személyiségtolvaj önfeledten szórja Sandy Patterson pénzét, mig egy nap beüt a baj és egyszerre találja meg Sandy és néhány gengszter, akiket átvert hamis igazolványokkal. A kissebb rosszat... Több

2017.05.05 mamiéstöti2

Kiváló szereplőpárosítás, néhol kissé ízléstelen humorral. McCarthy ebben a filmben már elég jól megállja a helyét és Bateman parádés, ahogy tőle azt megszokhattuk.

2017.04.17 indingo

Picit többet vártam a filmtől. A története alapból nem lenne rossz. Melissa játéka nem volt valami meggyőző. Lehetett volna humorosabb a története.

2017.10.12 Lamboh

Nagy Melissa McCarthy vagyok, így fáj ezt mondanom, de elég vérszegény lett ez a film - főleg a humora. Igaz, ez nem az Ő hibája. Ő most is azt hozta amit elvárok tőle, és szeretek benne. A többi filmjével ellentétben, ezt nem biztos, hogy újranézem.

2017.07.26 Lonka

Melissa McCarthy a műfaj koronázatlan királynője. Nagyon jól állt neki a szerep és Jason Batemannal remek párost alkottak, amit nem is gondoltam volna.

A jelenetet, mikor Sandy és Diane megérkeznek St. Louisba, Chattanoogában vették fel.Szerző: kázsé

Egy kivételével minden autóban, amit ellopnak, van egy összenyomott Red Bull doboz a műszerfalon.Szerző: kázsé

Mikor Diana leírja Ayn Rand Az ősforrás című könyvét, olyan részleteket is említ, amelyek csak a szerző Veszett világ c. művében szerepeltek.Szerző: kázsé

Jason Bateman szerint az 1987-es Repülők, vonatok, autók, és az 1988-as Éjszakai rohanás nagy hatással voltak a filmre.Szerző: kázsé