Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Személyiségtolvaj (2013)

Identity Thief

Artemisia   2020. 05. 08.

Fergeteges vígjáték, tipikus Melissa McCarthy film. Diana, a személyiségtolvaj önfeledten szórja Sandy Patterson pénzét, mig egy nap beüt a baj és egyszerre találja meg Sandy és néhány gengszter, akiket átvert hamis igazolványokkal. A kissebb rosszat... több»

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Kiváló szereplőpárosítás, néhol kissé ízléstelen humorral. McCarthy ebben a filmben már elég jól megállja a helyét és Bateman parádés, ahogy tőle azt megszokhattuk.

indingo   2017. 04. 17.

Picit többet vártam a filmtől. A története alapból nem lenne rossz. Melissa játéka nem volt valami meggyőző. Lehetett volna humorosabb a története.

Lamboh   2017. 10. 12.

Nagy Melissa McCarthy vagyok, így fáj ezt mondanom, de elég vérszegény lett ez a film - főleg a humora. Igaz, ez nem az Ő hibája. Ő most is azt hozta amit elvárok tőle, és szeretek benne. A többi filmjével ellentétben, ezt nem biztos, hogy újranézem.

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Ez tipikusan olyan film, amit a szereplőgárda miatt néz meg az ember és nem maga a film miatt. Melissa McCarthy sajátságos személyisége mindegyik szerepét átitatja és éppen ettől olyan szórakoztató ez a film is. Kiváló pörgős kis történet. Kellemes kikapcsolódás volt.

Bazzzsi   2017. 11. 03.

Melissa McCarthy már önmagában vicces karakter. A film egy érdekes történetet vet fel humoros témában, bár megnéznék egy komoly filmet is róla. Vicces kis történet.

Lonka   2017. 07. 26.

Melissa McCarthy a műfaj koronázatlan királynője. Nagyon jól állt neki a szerep és Jason Batemannal remek párost alkottak, amit nem is gondoltam volna.

A jelenetet, mikor Sandy és Diane megérkeznek St. Louisba, Chattanoogában vették fel.

(kázsé)

Egy kivételével minden autóban, amit ellopnak, van egy összenyomott Red Bull doboz a műszerfalon.

(kázsé)

Mikor Diana leírja Ayn Rand Az ősforrás című könyvét, olyan részleteket is említ, amelyek csak a szerző Veszett világ c. művében szerepeltek.

(kázsé)

Jason Bateman szerint az 1987-es Repülők, vonatok, autók, és az 1988-as Éjszakai rohanás nagy hatással voltak a filmre.

(kázsé)

A Sandy floridai jogosítványán található irányítószám valójában alabamai.