Személyiségtolvaj

Identity Thief

2020.05.08 Artemisia

Fergeteges vígjáték, tipikus Melissa McCarthy film. Diana, a személyiségtolvaj önfeledten szórja Sandy Patterson pénzét, mig egy nap beüt a baj és egyszerre találja meg Sandy és néhány gengszter, akiket átvert hamis igazolványokkal. A kissebb rosszat... Több

2017.05.05 mamiéstöti2

Kiváló szereplőpárosítás, néhol kissé ízléstelen humorral. McCarthy ebben a filmben már elég jól megállja a helyét és Bateman parádés, ahogy tőle azt megszokhattuk.

2017.04.17 indingo

Picit többet vártam a filmtől. A története alapból nem lenne rossz. Melissa játéka nem volt valami meggyőző. Lehetett volna humorosabb a története.

2017.10.12 Lamboh

Nagy Melissa McCarthy vagyok, így fáj ezt mondanom, de elég vérszegény lett ez a film - főleg a humora. Igaz, ez nem az Ő hibája. Ő most is azt hozta amit elvárok tőle, és szeretek benne. A többi filmjével ellentétben, ezt nem biztos, hogy újranézem.

2017.07.26 Lonka

Melissa McCarthy a műfaj koronázatlan királynője. Nagyon jól állt neki a szerep és Jason Batemannal remek párost alkottak, amit nem is gondoltam volna.

2019.05.31 Ms. Akárki

Ez tipikusan olyan film, amit a szereplőgárda miatt néz meg az ember és nem maga a film miatt. Melissa McCarthy sajátságos személyisége mindegyik szerepét átitatja és éppen ettől olyan szórakoztató ez a film is. Kiváló pörgős kis történet. Kellemes kikapcsolódás volt.

2017.11.03 Bazzzsi

Melissa McCarthy már önmagában vicces karakter. A film egy érdekes történetet vet fel humoros témában, bár megnéznék egy komoly filmet is róla. Vicces kis történet.

2018.08.15 Bizsu82

Kalandos, vicces, szórakoztató filmvígjáték. Jól adják a szereplők a karaktert, igazán jól szórakoztam rajta. Kellemes, jó hangulatú film. Érdemes megnézni.

2015.06.23 Curacao86

Vannak benne furcsaságok, logikai buktatók é az alap sztori is sántít nem kicsit, plusz Jason Bateman nem igazán a kedvencem, de nézhető. Legalább Melissa McCarthy miatt egyszer látni kell. :)

2015.05.27 zsanett0820

Hát, ez a film... ...számomra szenvedés volt. Amellett pedig egy átgondolatlan marhaság. Akaratlanul is eszembe jut az ilyenek láttán, hogy a nézők már totál nem érdekelnek senkit, itt már nem a szórakoztatás a lényeg, hanem kizárólag a profit, ami í... Több

2015.06.19 kovi23

Nekem tetszett, és örülök, hogy megnéztem ezt a filmet. A történet egyáltalán nem sablonos, hanem inkább fordulatos és egyedi. A színészekre sem lehet panasz, Melissa McCarthy kiválóan játszott, a karaktere is remekül ki volt találva, Jason Bateman és a mellékszereplők is jók voltak.

2015.04.22 mimi

Gyakorlatilag az összes poént láttuk már valamelyik filmben, ami szintén nem emelte a vígjáték színvonalát. Mindössze a színészek voltak képesek mégis némileg humorossá tenni ezt a megfáradt komédiázást. Melissa és Jason karaktere is olyan erős, hogy életet tudott csempészni oda, ahol azt már nem is vártuk.

2015.06.18 nikiszalanics

Átlagos film átlagos poénokkal. Egyszeri kikapcsolódásra tökéletes. Vígjátéknak semmiképp sem mondanám, mert nekem egyáltalán nem volt mulatságos, sokkal inkább erőltetettnek éreztem.

2018.08.10 varkonyiildi

Annyira aranyos vígjáték. Nem hiányoznak a jól megszokott Melissa McCarthy poénok és beszólások. Nagyon csíptem ahogyan az ellenségekből barátok lettek.