Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Deku   2018. 02. 15.

Teljesen hangulatromboló jelleggel bírt ez a film így én nem is tudtam élvezni egy percét sem. Ez kegyetlen módon volt szörnyű, ha nem sértek meg vele senkit. Természetesen ez csak egy egyéni vélemény ettől bátran tetszhet.

Orosz István   2017. 09. 05.

Nekem nagyon tetszett, jó a sztori nagyon jó a karakterek benne, tetszenek ezek az igazi vidéki paraszt karakterek, akiknek a kapa kilóg a szájából. Én csak ajánlani tudom.

Berto49   2017. 08. 24.

Az ajándékba kapott mozijegy utalványt váltottam be erre a filmre, KÖSZÖNÖM! Tegnap újranéztem Steven Soderbergh 2013-as „Túl a csillogáson” című filmjét, amelyet az USA-ban „nem vett be” a filmforgalmazók gyomra, csak az HBO vetítette. A témája ellenére sokkal jobban tetszett, mint ez az új heist produkciója. Látszatra prosztó, sültparaszt, kőbunkó szereplők, akik mégis… (nem akarok poéngyilkos lenni!) Engem nagyon irritált a majdnem mindig hallható country stílusú zene, nem árulok zsákbamacskát, de engem a világból ki lehet űzni vele. Természetesen nem maradhatott ki belőle az örökös biokellék, a picsogós „tündi-bündi” kislány sem, aki magától értetődően megnyeri a tahóföldi szépségkirálynői versenyt. (Rettenetes látvány a sok felnőtté sminkelt, kencefincézett tíz év körüli kiscsaj, nem kétséges, hogy mi lesz belőlük 6-8 év múlva!) Ezzel a filmmel kár volt a mozifilmekhez visszatérni a rendezőnek, mert a nívója a közelébe sem ér például a „Traffic”-hoz, vagy a szerintem legjobb 1991-es „Kafka”-hoz. Azt hiszem, hogy érdemtelen filmre pazaroltam el az utalványomat.

Zsceeeka   2018. 03. 31.

Nagyon ütős film, a karakterek nagyon ülnek ( és nagyon jól is állnak a színészeknek), izgalmas és magával ragadja a hangulata a nézőt. A maga műfajában kiemelkedő.

MMcFly2015   2017. 12. 29.

Nem mindennapi film. Eszméletlen, mennyire jól ötvözi a műfajokat. A főszereplő karakterek csupa szív, jóindulatú és szerethető ábrázolása rásegít, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül nekik drukkoljunk. A suttyó stílus, és a beszólásokban elhelyezett poénkodás szuper. A ,,gumicukorbomba" jeleneten többet tudtam nevetni mint bármelyik idei vígjátékon. Ocean's 11 féle szerkezet pedig krimiként jól funkcionál, tényleg egy izgalmas és szórakoztató film lett a végeredménye. Daniel Craig, mint mellékszereplő, hatalmasat dob az összképen. Óriási az alakítása. Azt bánom talán, hogy nem angolul néztem meg, mert ez a vidékies magyar szinkron néhol rontott az élményen, bár ez az én egyéni véleményem... Akik nem az altesti humorra, és agyatlan szereplők tömény ökörködésére vágyik, akkor ez kitűnő választás.

Brian Gleeson
Hilary Swank
Seth MacFarlane
Hilary Swank
Katie Holmes

A Logan Lucky egy sokoldalú történet, okos megoldásokkal, elismert rendezőtől, kiemelkedő színészek előadásában. 100/100

Az a fajta nyári, igen kellemes film a Logan Lucky – A tuti balhé, ami már jól ismert elemekből épít várat, nem igazán mutat semmi újat, viszont remekül zsonglőrködik minden aspektusával, és mesél el egy izgalmas rablást olyanfajta szeretnivaló, amatőr, kissé ügyetlen csapattal, akikkel még egy folytatást is nagy szeretettel fogadnék. 7,5/10

Nehéz filmet készíteni suttyókról úgy, hogy ne egy suttyó film legyen a végeredmény. De kinek sikerüljön, ha nem Steven Soderbergh-nek? 80/100

Ez Steven Soderbegh első mozifilmje, miután 2013-ban bejelentette visszavonulását.

Matt Damon is leszerződött a filmhez, azonban más projektjei forgatása miatt végül nem tudta vállalni a szereplést.

Ez Channing Tatum és a rendező Steven Soderbergh negyedik közös filmje: A bűn hálójában, Magic Mike, Mellékhatások.