vyctoria79   2019. 02. 17.

Jó volt látni a kisvárosi suttyó szerepében Chaning Tatum- ot és Adam Driver-t. Daniel Craig pedig hihetetlen alakítás nyújt a kemény sittes szerepében. Maga a film a Nascar versennyel, gyermek versenyekkel, vidéki vurslival érdekes szeletét mutatja ... több»

Deku   2018. 02. 15.

Teljesen hangulatromboló jelleggel bírt ez a film így én nem is tudtam élvezni egy percét sem. Ez kegyetlen módon volt szörnyű, ha nem sértek meg vele senkit. Természetesen ez csak egy egyéni vélemény ettől bátran tetszhet.

HercegPeter   2018. 08. 22.

Végre láthattam Adam Drivert egy szimpatikus szerepben, mert mind az új Star Wars-ban, mind az Éhes szívekben számomra elég visszatetsző alakítást nyújtott. Igaz, mondjuk azt meg kell hagyni, hogy utóbbinál maga a film sem olyan volt, amiben emlékeze... több»

Orosz István   2017. 09. 05.

Nekem nagyon tetszett, jó a sztori nagyon jó a karakterek benne, tetszenek ezek az igazi vidéki paraszt karakterek, akiknek a kapa kilóg a szájából. Én csak ajánlani tudom.

Berto49   2017. 08. 24.

Az ajándékba kapott mozijegy utalványt váltottam be erre a filmre, KÖSZÖNÖM! Tegnap újranéztem Steven Soderbergh 2013-as „Túl a csillogáson” című filmjét, amelyet az USA-ban „nem vett be” a filmforgalmazók gyomra, csak az HBO vetítette. A témája elle... több»

BoBamburg   2017. 12. 27.

Jópofa film, karakterek nagyon jók, párbeszédek szuperek, poénok is rendbe vannak :D Volt pár rész amit nem mutattak meg, hogy hogyan kivitelezték, egyszer csak ott voltak vagy megtörtént SPOILER!!! ( pl mikor a csótányirtóként bent voltak a széfben... több»

MMcFly2015   2017. 12. 29.

Nem mindennapi film. Eszméletlen, mennyire jól ötvözi a műfajokat. A főszereplő karakterek csupa szív, jóindulatú és szerethető ábrázolása rásegít, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül nekik drukkoljunk. A suttyó stílus, és a beszólásokban elhelyezett po... több»

Brian Gleeson
Hilary Swank
Seth MacFarlane
Hilary Swank
Katie Holmes

A film összbevétele 48 453 605 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 28 706 463 forintot termelt. A hazai mozik összesen 20 248 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez Steven Soderbegh első mozifilmje, miután 2013-ban bejelentette visszavonulását.

Matt Damon is leszerződött a filmhez, azonban más projektjei forgatása miatt végül nem tudta vállalni a szereplést.

Ez Channing Tatum és a rendező Steven Soderbergh negyedik közös filmje: A bűn hálójában, Magic Mike, Mellékhatások.

A film női főszerepét eredetileg Katherine Heigl alakította volna, azonban terhessége miatt végül Katie Holmes vette át a szerepet.

Ez Daniel Craig és Adam Driver második közös filmje a Star Wars VII után. Craig arcát nem láthattuk Az ébredő Erőben, ő volt ugyanis a rohamosztagos, aki Rey-t vallatta.

Daniel Craig szőkére festette a haját a film kedvéért.

A Logan Lucky forgalmazási jogait a 2017-es Berlini Filmfesztiválon értékesítették.

A filmet mindössze 35 nap alatt forgatták.

A Logan Lucky egy sokoldalú történet, okos megoldásokkal, elismert rendezőtől, kiemelkedő színészek előadásában. 100/100 több»

Az a fajta nyári, igen kellemes film a Logan Lucky – A tuti balhé, ami már jól ismert elemekből épít várat, nem igazán mutat semmi újat, viszont remekül zsonglőrködik minden aspektusával, és mesél el egy izgalmas rablást olyanfajta szeretnivaló, amatőr, kissé ügyetlen csapattal, akikkel még egy folytatást is nagy szeretettel fogadnék. 7,5/10 több»

Nehéz filmet készíteni suttyókról úgy, hogy ne egy suttyó film legyen a végeredmény. De kinek sikerüljön, ha nem Steven Soderbergh-nek? 80/100 több»