Gyakornokok

Gyakornokok

The Internship

Nick (Owen Wilson) és Billy (Vince Vaughn) vérbeli eladók, bárkire bármit rá tudnak sózni. Hivatásuk felett azonban eljár az idő, a cég, ahol dolgoznak, csődbe megy, és a két kiöregedőben lévő barátnak újra kell kezdenie a semmiből. Egy nap Billy fejében megfogan a forradalmi ötlet:… Több

Rendező: Shawn Levy
Forgatókönyvíró: Vince Vaughn, Jared Stern
Premier (HU): 2013.06.13. | HBO Max (2023.05.19.)

2023.10.20 kabel

Kezdők

A vígjátékpáros, akik folyamatosan gyenge vígjátékokban szerepelnek, csináltak egy filmet arról, hogy kiöregedtek az iparból. Nem tudom mennyire volt ez tudatos, valószínüleg nem volt az, de elég vicces, hogy a film lényege, hogy ez a két ember szakmailag nem ment sehová. A film is ezt reflektálja, egy langyos, gyenge humorú, bugyuta film, ahol az idősek játszák az idiótát. A gond az, hogy a sztori, amúgy elég szomorú és valóságszagú lehetett volna, és tragikomédiaként is jól megállta volna a helyét, ha jobban beleállnak a kiöregedés vonalba és legalább egy koherens üzenetre fókuszálnak. Ehelyett az került előtérbe, hogy a technológia emberi eleme még mindig a legfontosabb, ami szép meg jó, csak kicsit sem igaz, és úgy tűník ezt nem sikerült felfognia senkinek. Közepes Google reklám.

2018.05.01 Berto49

Az egész film egy nagy Google-reklám! Nem is érdemes rá több szót vesztegetni. Az egyetlen felmerülő kérdés: mi történhetett egy egyik főszereplő, Owen Wilson orrával? Megtudom-e a Google-ből? Nem tudtam meg!

2018.01.18 mamiéstöti2

Ahhoz képest, hogy két ilyen profi vígjátékszínész szerepel ebben a filmben nem röhögtem halálra magam.

2017.12.04 indingo

Ez az a két színész akit még külön külön se bírok, nem ha még össze is eresztik őket. Eléggé vérszegény a története és csak kínosan nevetséges. Igazi poén nem rémlik.

2017.03.13 GedyPapa

A maga műfajában szerintem zseniális. A sokak által elképzelhetetlen Google világba kalandozhatunk egy keveset. Nagyon jól sülnek el a poénok és két szerethető karakter alkot Vaughn és Wilson. Az Ünneprontók ünnepe után ismét jól állnak egymásnak.

A filmben 100 Google alkalmazott dolgozott statisztaként.Szerző: kázsé

A Google öt napnyi forgatási időt engedélyezett a stábnak a Googleplex Főhadiszálláson. A film többi részét az atlantai Georgia Institute of Technology épületében forgatták.Szerző: kázsé

Bár a Google nem fizetett azért, hogy a filmben feltűnjenek a termékeik, beleszólt abba, hogyan jelenítsék meg azokat. Például a készítők szerettek volna egy jelenetet, amiben az önjáró kocsi balesetet szenved, de ezt a Google nem engedélyezte.Szerző: kázsé

A könyvtár jelenetben látható lányok a rendező gyerekei.Szerző: kázsé