Gyakornokok (2013)

The Internship

Gyakornokok

Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Vígjáték, ami nem vicces...hát nem mondanám hogy nem volt értekes de az előzetesek alapján jobbra számítottam. Egyedül azon szórakoztam jót, ahogy a két "dinoszaurusz" bekerült a modern Google-hoz és próbálnak beilleszkedni.

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

Ahhoz képest, hogy két ilyen profi vígjátékszínész szerepel ebben a filmben nem röhögtem halálra magam.

indingo   2017. 12. 04.

Ez az a két színész akit még külön külön se bírok, nem ha még össze is eresztik őket. Eléggé vérszegény a története és csak kínosan nevetséges. Igazi poén nem rémlik.

GedyPapa   2017. 03. 13.

A maga műfajában szerintem zseniális. A sokak által elképzelhetetlen Google világba kalandozhatunk egy keveset. Nagyon jól sülnek el a poénok és két szerethető karakter alkot Vaughn és Wilson. Az Ünneprontók ünnepe után ismét jól állnak egymásnak.

Berto49   2018. 05. 01.

Az egész film egy nagy Google-reklám! Nem is érdemes rá több szót vesztegetni. Az egyetlen felmerülő kérdés: mi történhetett egy egyik főszereplő, Owen Wilson orrával? Megtudom-e a Google-ből? Nem tudtam meg!

VFTS   2016. 08. 02.

A történet nem túl eredeti, de azért jó. Ismét bebizonyosodott, hogy Vince Vaughn és Owen Wilson remek párost alkotnak együtt. A maga kategóriájában jó és többször is nézhető.

Filmelemző   2018. 05. 19.

A film annak esete, amikor nagyon jó egy alapötlet de közepes a kivitelezés. Pedig Vince Vaughn és Owen Wilson érezhetően kitesznek magukért, csak valahogy nem jön össze az egész. Kicsit "B" kategóriát idéz. De egyszer nézősként szódával elmegy. Erős közepes a színvonal. Értékelésem: 5,5/10 pont.

A film 100 Google alkalmazott dolgozott statisztaként.

(kázsé)

A Google öt napnyi forgatási időt engedélyezett a stábnak a Googleplex Főhadiszálláson. A film többi részét a atlanatau Georgia Institute of Technology épületében forgatták.

(kázsé)

Bár a Google nem fizetett azért, hogy a filmben feltűnjenek a termékeik, beleszólt abba, hogyan jelenítsék meg azokat. Például a készítők szerettek volna egy jelenetet, amiben az önjáró kocsi balesetet szenved, de ezt a Google nem engedélyezte.

(kázsé)

A könyvtár-jelenetben látható lányok a rendező gyerekei.

(kázsé)

A Google egyik szoftverfejlesztője, Jeremy Hoffman egy hosszas cikket írt arról, hogy a film miért nem pontos, és hogy a Google szinte semmilyen szerepet nem vállalt a film elkészítésében, kivéve, hogy engedélyezte a név használatát.

(kázsé)

Mikor megérkeznek a Google-höz, a cég egyik valódi alapítója, látható, ahogy elbiciklizik a háttérben.