Gyakornokok

The Internship

2023.10.20 kabel

Kezdők

A vígjátékpáros, akik folyamatosan gyenge vígjátékokban szerepelnek, csináltak egy filmet arról, hogy kiöregedtek az iparból. Nem tudom mennyire volt ez tudatos, valószínüleg nem volt az, de elég vicces, hogy a film lényege, hogy ez a két ember szakmailag nem ment sehová. A film is ezt reflektálja, egy langyos, gyenge humorú, bugyuta film, ahol az idősek játszák az idiótát. A gond az, hogy a sztori, amúgy elég szomorú és valóságszagú lehetett volna, és tragikomédiaként is jól megállta volna a helyét, ha jobban beleállnak a kiöregedés vonalba és legalább egy koherens üzenetre fókuszálnak. Ehelyett az került előtérbe, hogy a technológia emberi eleme még mindig a legfontosabb, ami szép meg jó, csak kicsit sem igaz, és úgy tűník ezt nem sikerült felfognia senkinek. Közepes Google reklám.

2018.05.01 Berto49

Az egész film egy nagy Google-reklám! Nem is érdemes rá több szót vesztegetni. Az egyetlen felmerülő kérdés: mi történhetett egy egyik főszereplő, Owen Wilson orrával? Megtudom-e a Google-ből? Nem tudtam meg!

2018.01.18 mamiéstöti2

Ahhoz képest, hogy két ilyen profi vígjátékszínész szerepel ebben a filmben nem röhögtem halálra magam.

2017.12.04 indingo

Ez az a két színész akit még külön külön se bírok, nem ha még össze is eresztik őket. Eléggé vérszegény a története és csak kínosan nevetséges. Igazi poén nem rémlik.

2017.03.13 GedyPapa

A maga műfajában szerintem zseniális. A sokak által elképzelhetetlen Google világba kalandozhatunk egy keveset. Nagyon jól sülnek el a poénok és két szerethető karakter alkot Vaughn és Wilson. Az Ünneprontók ünnepe után ismét jól állnak egymásnak.

2018.05.19 Filmelemző

A film annak esete, amikor nagyon jó egy alapötlet de közepes a kivitelezés. Pedig Vince Vaughn és Owen Wilson érezhetően kitesznek magukért, csak valahogy nem jön össze az egész. Kicsit "B" kategóriát idéz. De egyszer nézősként szódával elmegy. Erős közepes a színvonal. Értékelésem: 5,5/10 pont.

2018.08.17 erahurka

Borzalmasan kínos az egész, minden poénnak szánt pillanatból ömlik az izzadtság. Ráadásul még hosszú is, egy vígjáték ne legyen már 100 percnél több! Mármint persze, ha nagyon jó akkor lehet hosszabb, de egy ilyen vackot miért kell 2 órásra csinálni? Érthetetlen.

2016.08.02 VFTS

A történet nem túl eredeti, de azért jó. Ismét bebizonyosodott, hogy Vince Vaughn és Owen Wilson remek párost alkotnak együtt. A maga kategóriájában jó és többször is nézhető.

2019.07.26 Ms. Akárki

Vígjáték, ami nem vicces...hát nem mondanám hogy nem volt értekes de az előzetesek alapján jobbra számítottam. Egyedül azon szórakoztam jót, ahogy a két "dinoszaurusz" bekerült a modern Google-hoz és próbálnak beilleszkedni.

2017.01.05 Gigi

Nem lett kedvenc, de egy könnyed kikapcsolódásnak oké. Voltak benne kifejezetten jó részek, ütős poénok, és voltak benne langyos unalmas etapok is.

2016.02.15 doroffee

Nem egy nagyon eredeti szerkezetű vígjáték, azt meg kell hagyni, de a maga kategóriájában elég élvezetes. Voltak benne nagyon jó poénok. Az egyetlen dolog, ami nagyon zavart benne, az a geekek túltolt ábrázolása volt meg a durván túlnyomott termékelhelyezések.

2015.07.26 szd91

Óriási nagy google reklám. Kicsit vicces, de inkább unalmasra sikeredett. Egyszer nézhető. De ne számítsunk nagy röhögőgörcsökre közben. Inkább olyan tvben megy megnézem film, de moziba nem ülnék be érte.

2015.05.08 hejnekem

Szeretem Vince Vaughn és Owel Wilson közös filmjeit, de szerintem ez a gyengébbek közé tartozik. Bár vannak benne vicces részek, összességében nem egy túl jól sikerült film, néhol fárasztó, néhol idegesítő. Azoknak ajánlanám akik nagyon szeretik ezt a két színészt, különben nem érdemes pazarolni rá az időt.

2020.12.01 Oliver.guy_

Vígjátéknak kicsit gyenge, de amúgy jó film. Jó a történet, sok mondanivalója van, és a színészek nagyon jól játszanak. Egyszer érdemes megnézni.