Gyakornokok

The Internship

2015.05.19 Sz.N.K.N

Az első fele valami dög unalom volt. Azt hittem, hogy elalszok a filmen. A második fele mikor elmentek bulizni onnantól kezdve némi hajlandóságot mutattam a nevetésre, elkezdett javulni, de számomra akkor sem volt az igazi.

2016.01.31 Sniper

Igen, persze, nyilván ez történik a végén! Nem árulom el, bár aki nem találja ki, az magára vessen. De most komolyan, ez a film leginkább rossz propagandának tűnik az amerikai álom mellett, meg hogy "ha nagyon akarod, bármit elérhetsz". Ez nem csak n... Több

2016.02.09 Dniel

Intelligens és laza tini film, ami ugyan sok újat nem tartogat, de roppant szórakoztató. Néhány poén is van benne de inkább bugyuta mintsem nézhető. Ez inkább a google-re van kihegyezve. Reklám.

2015.03.24 piaf023

Nem is a sztori miatt érdemes megnézni, hanem a munkahely miatt. Nem lesz kedved bemenni dolgozni, ha ezt meglátod milyen is lehetne :) Szórakoztató film.

2015.01.27 Solothor

Én azon a véleményen vagyok hogy az igaz hogy a film valóban nem ér 5 csillagot azonban a minimuma 4 csillag.A története nekem tetszik habár az igaz hogy eléggé sablon az egész történéssorozat.

2015.01.25 viraag

Kiszámítható, sablon. Az egyetlen aduász maga az alapstory, a Google. Sokat dob rajta, hogy betekintést nyerhetünk ebbe a varázslatos világba. Owen Wilson borzalmas, mint mindig. Nem értem, miért erőltetik rá a macsó szerepét ebben is.

2015.02.18 pagiii

Volt benne egy-két jó poén. Nem igazán nevetteti meg az embert, de kellemeseket lehet rajta néhol mosolyogni. Egyszer meg lehetett nézni, de nem nyújtott extra élményt.

2015.08.25 Remes982

Nagyon jó film volt, főleg mert volt egy eléggé érezhető, sötétebb tónusa is. Ahhoz képest, hogy egyszerű vígjátéknak néz ki, elég őszintén tud szólni mind az öregek, mind a fiatalok kihívásairól, és arról, hogy mikkel kell ténylegesen szembenéznünk ... Több