Gyakornokok

The Internship

2017.08.28 T.Andras

Klassz film, két igazán zseniális színésszel a főszerepben, akik remek párost alkotnak már nem is első alkalommal. Ajánlom mindenkinek, aki vágyik egy igazán jó vígjátékra.

2015.06.19 kovi23

Szerintem egy kellemes szombat esti kikapcsolódásnak tökéletes lehetett volna, de a történet nem valami érdekes, klisés és erőltetett az egész. Azt hiszem túl nagy elvárásokkal indultam a filmnek. Iszonyat gyenge, értékelhetetlen poénokkal. Az erőltetett, borzalmas párbeszédekről nem is beszélve.

2015.04.22 mimi

Egyszer meg lehet nézni a Gyakornokokat, és viszonylag jót lehet derülni rajta, de azért sokat ne várjunk. És, semmiképp se nézzük meg az előzetest, mert akkor lőttek a poénoknak.

2017.02.25 Beuszi

A filmet nem sokkal azt követően láttam, hogy jártam az egyik Google központban, így különösen kíváncsi voltam rá. Persze nem sok köze volt a valósághoz, mondhatni semmi, azért nayon jól szórakoztam rajta.

2015.08.19 Filmzabáló

Fogjunk két öregedő színészzsenit, dobjuk be őket a fiatalok izzó világába, aztán fűszerezzük meg egy kis marketinggel és kész is egy jól működő, ízléses vígjáték.

2015.06.18 nikiszalanics

A sztori meg a forgatókönyv Vince Vaughn-től származik (sőt producerként is tevékenykedett), de humorban sajnos nem lett olyan bomba jó, mint amire számítottam. Két jó színész, jó filmekkel, de ezen valahogy nem fetrengtem a nevetéstől, mégis szeretem őket, mert kikapcsolnak és szórakoztatnak!

2015.05.06 Szeky

Owen Wilson és Vince Vaughn suta párosa a hátán viszi a filmet. A közöttük levő pörgős és vicces párbeszédek nagyon jól meg vannak írva. A történet sablonos de mivel a Google főhadiszállása a - ki tudja mennyire valós - helyszín, ezért jó nézni a filmet, na.

2016.08.01 Fanni11

Nem a legjobb vígjáték, de Nagyon jo a maga műfajában!!!! Vince Vaughn, Owen Wilson nagyon jo parost alkotnak, siman tobbszor nezos a film.

2015.10.20 J.Fatime

Hát olyan sok poén nincs benne, de attól még szerintem ez egy remek film. Tetszik az alapszituáció és a cselekménye is. Ezt a felgyorsult világot akarja megértetni velünk. Vannak jobb vígjátékok is, ez tény. Meg lehetett nézni.

2015.06.02 zsuzsa

Nagyon vártam a filmet a duó miatt. De sajnos nem tetszett. Abszolúte nem volt vicces számomra. Nem mutat ez semmi újat, forradalmit, nem szállít meglepetéseket és igen, kikerekedik benne a várható rózsaszín buborék, ami igen kiszámítható benne.

2015.06.03 miska1967

A sztori elég baráti, szerethető, kellemes: a két őskövület többek között órakereskedőként tengeti mindennapjaikat, ám cégük becsődül, munkanélküliek lettek aztán jött egy lehetőség a Google...és máris kaptál egy bazi nagy lehetőséget ezzel. Főhősein... Több

2015.03.29 Helgus

Vannak jobb vígjátékok is, ez tény. Olyan sok poén nincs benne,de attól még szerintem ez egy remek film. Tetszik az alapszituáció és a cselekménye is. Ezt a felgyorsult világot akarja megértetni és egy kicsit közelebb hozni.

2015.05.20 mokanszkit

Jó volt ez a film, nem csalódtam benne, vicces, a szereplők szerethetők, nem unalmas egyetlen résznél sem, végig lekötött, a történet pedig egyedinek mondható. Ráadásul valóban betekintést nyerhetünk a Google vállalat helyszíneire, működési elveire. Ami fontos, a poénok nem erőltetettek, jó kis esti kikapcsolódás.

2016.02.02 Cirmici

Szerintem iszonyat gyenge, értékelhetetlen poénokkal az erőltetett és borzalmas párbeszédekről nem is beszélve. Nekem sajnos nagyon gyenge volt vígjátéknak.