Förtelmes főnökök 2

Horrible Bosses 2

2021.04.04 Hondati

Mérhetetlen rossz folytatás

Ennél erőltetettebb szerepjátékokat nem láttam. Kár volt megnézni. Az első epizód után hervatag silányság. Bűnrossz!!!

2018.01.19 mamiéstöti2

Az első rész az egyik legjobb vígjáték az utóbbi időben, de ez sajnos egyáltalán nem sikerült jól. Csalódás.

2017.10.14 Deku

Nálam nem azt az érzést váltotta ki és így elég furcsán hatott rám ez a film. Viszont összességében nem is lett annyira rémes, bőven a nézhető kategóriába esik szerencsére. Egyszer érdemes megnézni.

2018.08.21 erahurka

Nem érzem annyival rosszabbnak az első résznél, bár nekem az sem akkora kedvencem. Korrekt, kicsit extrém vígjáték ez is, simán nézhető folytatás.

2019.08.04 Ms. Akárki

Ritka unalmas egy vígjáték volt sajnos. Csalódás az első részhez képest pedig már az se volt tökéletes. Még egy bőrt le akartak húzni erről a történetről nem nem sikerült nekik. Kiszámítható nagyon.

2017.02.19 MMcFly2015

Mikor anno beharangozták, hogy lesz folytatás nem értettem, hogy lehetne a tökéletesre sikerült Förtelmes főnökökből még egy bőrt lehúzni. Szerencsére mégis jól sikerült. Tipikus folytatás film, néhol túlzásokba estek. Nem olyan jó mint az első része... Több

2017.07.31 Lonka

Az első rész jobban tetszett. Kicsit izzadságú szagú volt az egész. Elég lett volna belőle egy rész. A története eléggé sablonos és kiszámítható.

2019.06.02 kevelin

amennyire jó volt az első rész pontosan annyira nem a második. az összes vicces klisét elsütötték az első részben. az első részben még szupervicces hogy elakarják tenni láb alól a főnökeiket de ez amásodik rész már túl erőltetett volt. nem is arról s... Több

2019.07.15 Bizsu82

Átlagos, de nézhető vígjáték. Vannak benne jól sikerült poénok. Sok extrát ne várjunk tőle, de összességében egy kellemes kikapcsolódást adó, jó film.

2016.08.02 VFTS

Az első rész után hatalmas csalódás volt. Erőltetett poénok, a történet sem világbajnok. A filmről a legjobb, amit el lehet mondani, hogy mint mindennek, szerencsére egyszer ennek is vége lett.

2015.03.10 ANdraS

Nagyon kínos humor, de azért nevetni lehet rajta. Szerintem nem rosszabb mint az egyes, az új ötlet az emberrablással is jó volt.

2015.02.01 Curacao86

Jó kis vígjáték volt, lehetett rajta röhögni, szórakoztatott, kikapcsolt. Egyedül Kurt (Jason Sudeikis) és Dale (Charlie Day) iszonyatosan sok és idegesítő pofázása volt sok! Jennifer Aniston... nem találok szavakat, remek volt sőt, tökéletes! smile ... Több

2016.11.10 Borga

Akinek tetszett a Förtelmes főnökök első része, az nagy valószínűséggel a 2. rész után sem fog csalódást érezni. Tele van olcsó, közhelyes poénokkal, de nincs ezzel probléma, mert ezzel együtt is élvezhető a film.

2017.08.14 czigler.nora

Szerintem elég gyengére sikeredett. A színészekkel nem lenne gond, de a sztori elég béna és együgyű. Erőltetett, szerintem felesleges volt ezt leforgatni is