Förtelmes főnökök 2

Horrible Bosses 2

2020.08.25 sammy88

Gyenge folytatás

Imádtam az első részt, de ez a folytatás nagyon erőtlenre sikeredett. A figurák is teljesen elgyengültek és Jennifer Aniston szerepe is teljesen leengedett pedig hát az ő karaktere olyan amiből azt hinné az ember, hogy végtelen számú poént ki lehet sajtolni.. hát a készítőknek ez nem sikerült.

2015.05.25 zsanett0820

Az első részhez képest ez már-már felháborítóan idegesítőre sikerült. Nem igazán volt olyan poén, amin nevetni is tudtam volna. Óriási csalódás volt az egész. Aniston volt talán az, aki hasonló élményt nyújtott a film során, de a többi szereplővel egyáltalán nem voltam megelégedve.

2017.02.02 Sem Rorrey

Mint a legtöbb filmnél, itt sem tudtak újat hozni a folytatásban, de poénokból így sincs hiány, az első rész után rögtön jöhet ez is!

2016.08.13 tvmérnök

Nem hittem ,hogy lesz folytatás , főleg , hogy ennyire jól fog sikerülni. Szerintem van olyan jó és kreatív , mint a legelső rész volt. Aszínészek is hozzák őrült karaktereiket és a humor sem marad el.

2016.06.13 adamkatka

Az első részhez képest voltak ismétlések, mintha visszautalások lennének, de az első ismerete nélkül is simán nézhető. Vicces, szórakoztató, jók a párbeszédek, élvezetes a sztori.

2015.03.08 Rayman102

Nekem jobban tetszett mint az első része. Több poén, viccesebb és rugalmasabb események.

2015.06.15 smith

A folytatás filmnek nagyon gyakran méltatlanra sikerülnek az elődhöz, a vígjáték kategóriában pedig még gyakoribb jelenség ez a visszaesés. A förtelmes főnökök második része tudta tartani a mércét. Hozza az első rész színvonalát. Akinek ez első be jött, az ebben sem fog csalódni.

2015.07.30 Fildi

A főszereplők karaktere nagyon illik az általuk megtestesített szerepekbe, ettől nagyon eredeti lesz a film. Igazi, valóban szórakoztató humorral bíró, összetett vígjáték.

2017.09.26 Bibabac

Az elsőnél valamivel gyengébb, de szerintem önmagában is élvezhető. Vicces jelenetek, látszik a színészeken, hogy ők is poénra veszik az egészet. Egyszer érdemes megnézni.

2017.03.01 Hercegno

Az első rész után nagyon vártam afolytatást, de sajnos förtelmes főnökök 2. része nagyon messze elmaradt az előző film színvonalától. Nem túl jól sikerült film, max egyszer nézhető.

2016.01.02 tamas84

Ezért a filmért nagyon kár volt... Nem tudom, hogy mit gondoltak a készítők, amikor felvállalták ezt az alpári vicceskedést, de ebből a filmből pont az hiányzik, ami az első részben még megvolt: a humor

2016.08.25 Emma109

nekem tetszett bár az első jobb volt, történetben, párbeszédekben.

2015.06.16 Enccso

Az első résznél valamivel jobb, de nem szórakoztatott. Voltak benne érdekes ötletek, de összességében nagyon vérszegény volt sajnos mind a két rész. Meg sem közelítik egy igazi vígjáték szintjét.

2015.01.29 nikiszalanics

Majdnem mondhatni hogy egy szinten van, az első résszel. Van benne 1-2 jobb poén pl. A kéjgázas, és a tájszólásos rész nagyon tetszett.