Förtelmes főnökök 2

Horrible Bosses 2

2016.04.28 Hektor6

Az első rész jobban tetszett, főként azért mert ott Jennifer Anistonból többet látni. Itt már néha erőltetettek a poénok, ráadásul a sztori sem a legkreatívabb. De attól még sokszor nagyon vicces, jó volt megnézni a moziban. Közepes vígjátéknak mondanám, és a színészek is elég viccesek benne.

2015.03.24 piaf023

Az első rész sem életem vígjátéka volt, de ezt a másodikat végig sem bírtam nézni, annyira gatyi. Talán egyszer nézhető. Összességében egy átlagon aluli, ízléstelen film lett, messze van ez a humortól.

2015.01.22 Kiccsi7

Nem olyan rossz, mint amire számítottam. Láttam már sokkal gyatrább folytatást, ez kifejezetten tetszett, gyakran meg is nevettet. De harmadik nem hiszem hogy fog kelleni.

2015.02.10 totli

Jobb lett, mint az első rész, pedig az is nagyon tetszett. Óriási idióták :D Tökéletes kikapcsolódás, nekem bejött a humora nagyon.

2015.11.28 Elemer.K

Nekem ez is nagyon tetszett ez a rész.Akkor már sírtam amikor kiderült a fekete srác neve anyaba..ó és mikor elmagyarázta honnan kapta ezt a nevet oltári.Jason és a fokkefe szituáció is ütős volt.Jót nevettem rajtuk.

2016.01.27 Eszti

Nagyon tetszett,már az első rész is igazán szórakoztató volt.Jenifer nagyon ütött abban a pár rövid jelenetben.Anyabasz.nál sírtam nagyon vicces volt.Jason is Charlie olyan viccesek :)

2015.05.15 tomvétsz

Jannifer Aniston még mindig szemre való, pedig nem mai leány. A filmben egyedül az ő alakítását tudom jól értékelni. A többiek nem viccesek, és nem is túl szimpatikusak. Az első rész sokkal jobban tetszett, ebből most hiányzik az erő. Szerintem nem lesz a filmnek több folytatása, és ezzel mindenki jól jár.

2015.03.30 th13f89

Az első rész nagyon tetszett, ehhez képest a második jóval gyengébb lett, túl erőltetett lett, alig volt igazán jó poén benne, és a főszereplők közötti jelenetek sem voltak annyira erősek, mint az első részben. Nagy csalódás, többször biztos nem nézem meg.

2015.02.21 yakzah13

Szerintem jobb lett mint az első rész..Jennifer Aniston meg még mindig bomba! :) :D Engem szórakoztatott, lekötött, a humora pedig nálam bejövős, én nagyon jól elvoltam rajta.

2015.01.28 dresizoli

Moziban néztem meg a filmet valami akció keretében mert nem akartam kockáztatni. Ahhoz képest hogy ez a második rész, elég ütős poénokat sikerült a történetbe szőni, bár az első marad a favorit. Jót nevettem :D

2015.01.25 andy07

Nekem ez a rész jobban is tetszett az elsőnél. Mindenképp érdemes egyszer megnézni.

2015.02.01 kerilajcsi

Szerintem, ha csak kicsit is, de jobb mint az előző persze az is nagyon jó volt, ha az 5 csillag, ez 5,5 :)

2015.03.31 Mariann92

Az előző rész folytatása remekül sikerült. Hűek maradtak az előző rész történetvezetéséhez. Van rengeteg csattanó, és poén, nem tudod kitalálni, mi fog történni.

2015.02.16 szabo801120

Az előző rész színvonalát hozza, nem mondom, hogy felülmúlja, mert ugyanolyan idióta vígjáték, idegesítő szereplőkkel, de egyszer meg lehet nézni. :) CSak kár, hogy Kevin Spacey ezúttal már rács mögött van.