Förtelmes főnökök 2

Horrible Bosses 2

2015.02.04 keepingboy69

Egy dolgot hiányolok, Kevin Spacey személyét, aki csak a film elején tűnik fel kicsit, amúgy remek lett, az első részhez méltó, oltári vicces vígjáték. De a műfaján belül sem ajánlom mindenkinek, mert egyeseknek talán szélsőséges lehet, pedig szerintem jó.

2015.02.03 baloghadyka

A három főszereplő idegesítő, kettő sokat beszél, de amúgy hozza az első film színvonalát, f@sza kis vígjáték. :)

2015.01.29 shifty986

Kicsit gyengébb, mint az első rész, de még így is felülmúl sok vígjátékot. A jókedv garantált, ajánlom mindenkinek.

2015.03.25 casio_betti

A karakterek jók, de a történet nagyon lapos. Annyira abszurd szerintem, hogy nem lehetett 100%-osan élvezni a filmet, de aki az elsőt imádta, annak talán ez is tetszik.

2015.02.22 danialves

Főnökök nélkül már kicsit gyengébb a Förtelmes főnökök, ettől függetlenül az első rész nem túl magas színvonalát hellyel-közzel tudja hozni, és még egy-két jó poénra is futja tőle. A probléma csak az, hogy 2011-ben ez a színvonal a vígjátékok krémjét... Több

2015.02.04 kissanyi

A címválasztás pocsék, a film nem arról szól, amiről a címe sejteti. A közepéig elég erőltetett és unalmas volt. Némely karakter és párbeszéd kifejezetten idegesített. A fogorvos asszisztensből komplett idiótát csináltak. Aztán volt egy fordulat, ami érdekesebbé tette, és a vége is meglepetés volt.

2015.03.31 lizidavid2010

Voltak benne jó poénok, nem rossz történetötlet, de valami hiányzott nekem. Összeségében egyszer nézhető film. Én nem tudom, hogy lehet Jennifernek nemet mondani, ha az ember hetero:)

2015.03.08 laca555

Az első része jobb. Ez a rész igazából Jason Bateman miatt volt jó, nagyon tetszik ahogy eljátssza a karakterét. A másik pozitívum pedig Jennifer Aniston, de ő mondjuk itt nem a színészi teljesítmény miatt volt jó.

2015.02.09 attyla999

Nagyon tetszett az első része a filmnek és mikor meghallottam hogy jön a második rész egyből a moziba mentem és megnéztem. Már a második rész nincs olyan jó mint az első, gondolom az elsőbe rakták a legtöbb humort. Nem lett a kedvenc filmem az biztos.

2015.01.25 adamwin

Bár az első rész azért összességében jobb volt, de ezt a filmet is végignevettem, akció/vígjáték elemei keverednek benne, a szokásos három balekkal a főszerepben. Jennifer Aniston változatlanul a legjobb ebben is!

2015.02.17 Bence04

Nekem jobban bejött mint az első rész :D Főleg 1-2 poént (pl a fürdőszobában amit a takarító nő csinál) Már nem egyszer láttam, remek kikapcsolódás akár családdal is.

2016.07.02 DarkLion

Sajnos a folytatás még csak meg sem közelíti az első részt. Nem sikerült sem annyira viccesre, sem annyira izgalmasra, mint a korábbi rész, pedig az sem volt sokkal jobb egy átlagos komédiánál. A szövegkönyv erőltetett és a helyzetkomikumok sem nevettetőek.

2015.02.19 gotencha

Felhőtlen szórakozást nyújt ez a vígjáték, nagyon vicces karakterekkel és tökéletes szereposztással. Sajnáltam volna, ha az első részben látható főnökök nem jelentek volna meg a filmben, de szerencsére ők is színesítik a cselekményt. 108 perc tömény humorbomba a film.

2015.01.27 vaanda

unalmas, az első rész után nem kellett volna folytatni...