Szexvideó

Szexvideó

Sex Tape
Timejja
Cameron Diaz

Jay (Jason Segel) és Annie (Cameron Diaz) a főiskolán találkoztak, majd nem sokkal később össze is házasodtak. Tíz év elmúltával is boldog kapcsolatban élnek két gyerekükkel. Egyetlen bibi van csak: a hosszú évek alatt úgy tűnik, kihunyt köztük a szenvedély lángja. Hogy felkavarják az állóvizet,… Több

Rendező: Jake Kasdan
Premier (HU): 2014.07.31.

2023.03.14 drg0602

Ez a film elég gyengére sikeredett próbálkozás, amely nem méltó Cameron Diaz színésznőhöz. Nagyon sok gyenge párbeszéd, elég gyenge és egyszerű történet. Folyamatosan azt érzettem, hogy erőltetik az egész film alatt a párbeszédeket, amelyek persze kí... Több

2017.04.10 indingo

Egy kínszenvedés volt végig nézni. Béna történet, humor nélkül. A szereplők se élték bele túlságosan magukat. Nem is lehet. Valakinek ez tetszett, újranézné?

2021.01.14 Crystaldeer

Nagy csalódás... Bár tény, hogy voltak benne vicces jelenetek, de teljesen mást vártam volna ettől a filmtől. Az egész film lapos, unalmas, egyszerűen nézhetetlen.

2017.09.15 GedyPapa

Erőltetett volt és nagyon nagyon gyenge..Cameron Diaz és "Marshall" se tudta megmenteni ezt a borzalmat. A legrosszabb az volt benne, hogy nem is prosztó volt, hanem idegesítő. Kíméletlenül idegesítő és nem volt még az amerikai popcorn filmekhez képest se vicces.

2017.05.20 Szilonka

Nagyon idegesítő és béna film volt. Nem is értem az alkotókat, hogy ez nekik vicces? Akkor nagyon alacsony szinten lehet a humorküszöbük.

126,1 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

40 millió dollár volt a film költségvetése.Szerző: LionelMessi10

A film fedőneve "Elemi matek" volt, mivel nehéz volt forgatási helyszíneket találni egy olyan filmhez, aminek a címe "Szexvideó".Szerző: kázsé

1992 óta ez az első alkalom, hogy Cameron Diaz meztelenkedést vállalt.Szerző: kázsé