Szexvideó

Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Unalmas, sémás történet, melynek egész történését az előzetesben lelőtték. Szétuntam rajta magam. Meg különben is. Ki ad regisztrált fiókba belépett lényegében használt tabletet ajándékba. Mert a felhőjüket, amiben a szexvideó is volt, csak akkor szinkronizálódhatott volna rá elvileg...

indingo   2017. 04. 10.

Egy kínszenvedés volt végig nézni. Béna történet, humor nélkül. A szereplők se élték bele túlságosan magukat. Nem is lehet. Valakinek ez tetszett, újranézné?

GedyPapa   2017. 09. 15.

Erőltetett volt és nagyon nagyon gyenge..Cameron Diaz és "Marshall" se tudta megmenteni ezt a borzalmat. A legrosszabb az volt benne, hogy nem is prosztó volt, hanem idegesítő. Kíméletlenül idegesítő és nem volt még az amerikai popcorn filmekhez képest se vicces.

Szilonka   2017. 05. 20.

Nagyon idegesítő és béna film volt. Nem is értem az alkotókat, hogy ez nekik vicces? Akkor nagyon alacsony szinten lehet a humorküszöbük.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Nem tetszett. Nagyon lapos történet, és még a színészek, akiket amőgy bírok, se tudták felhozni a színvonalat. Ami rendkívül zavaró volt, az a túl sok termékelhelyezés. Szinte minden jelentben reklámot láttunk, és nem csak úgy a sarokban elhelyezve hanem a béző képébe nyomták.

andor50   2016. 04. 17.

Nagyon nem jött be. Elég erőltetett, ráadásul elég sok helyen sántít a film megoldása. Cameron Diaz sosem volt a kedvence, most se sikerült belopni magát a szívembe, lehet ez így is marad. Jason Segelt sajnálom, hogy szerepelt ebben a filmben, szerintem neki elég jó a humora, kár, hogy itt bohóckodik.

diumiu   2017. 12. 29.

Ez a film tetszett is meg nem is. A megnézése előtt nem számítottam semmi, hát jobb is mert akkor csalódtam volna azt hiszem. Valóban egy átlagos filmről van, nálam az egyszer nézhetős kategória, de ez persze csak az én véleményem.

Cameron Diaz

126,1 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

40 millió dollár volt a film költségvetése.

(LionelMessi10)

A film fedőneve "Elemi matek" volt, mivel nehéz volt a forgatási helyszíneket találni egy olyan filmhez, aminek a címe "Szexvideó".

(kázsé)

1992 óta ez az első alkalom, hogy Cameron Diaz meztelenkedést vállalt.

(kázsé)

Jason Segel és Cameron Diaz már játszottak egy párt a Rossz tanár című filmben, amit szintén Jake Kasdan rendezett.

(kázsé)

Rob Lowe-nak ténylegesen volt egy saját szexvideó botránya 1989-ben.

(kázsé)

Egy ideig Nicholas Stoller is segédkezett a film forgatási munkálataiban.

(kázsé)

A filmben megjelenő telefonszám nem a szokásos 555-ös formulát követi.