Az a bizonyos első év (2013)

I Give It A Year

petraszab   2019. 04. 27.

Arról filmet csinálni, hogy miként romlik meg egy házasság? Nem a legjobb ötlet, még ha sokakat is érint, nem akarja még a TV-ben is azt nézni.

indingo   2017. 04. 12.

Abszolút nem moziba való a film. Egy tök hétköznapi, Mezei" történetről van szó. Sokat szenvednek benn, mire döntésre jutnak. Sokszor untam és csak helyenként humoros.

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Ilyen filmeket moziba engedni? De tényleg. A története egy nagy nulla. Semmi sem történik a filmben. n ilyen unalmas filmet még életemen nem láttam.

VvV   2018. 11. 29.

A története nem valami izgalmas, sőt mondhatni unalmas és erőltetett.

Lonka   2017. 07. 29.

Talán a feszültség hiányzott legjobban a filmből és a készítők eldönthették volna, hogy drámát vagy vígjátékot szeretnének készíteni. Olyan jellegtelen az egész sztori.

Greeta   2016. 09. 28.

Ha nagyon nincs más a TV-ben akkor meg lehet nézni, de sokat senki se várjon tőle. Sablonos és sok helyen ül a történet.

cunci   2015. 06. 16.

A film nálam 2 és 3 csillag között ingázott, de a befejezés után úgy gondoltam még kettőt sem érdemel meg. El kell ismerni van benne pár jó poén, de sajnos - mint napjaink legtöbb vígjátékaiban - itt is az alpáriság és az erkölcstelen poénok felé dől... több»