Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

40 és annyi (2012)

This Is 40

freeman   2019. 09. 23.

Nagyon jó film

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Paul Rudd egyik leggyengébb alakítása. Másfelől van benne néhány jó jelenet. Több színész is ebbe a filmbe próbálgatta a szárnyait, akikben még sok lehet.

indingo   2018. 11. 26.

Nagyon szókimondó, helyenként nyers, de pont ettől szerethető film. A természetessége adja a könnyed humorát.

babsy88   2016. 08. 06.

Közepes vígjáték Paul Rudd-tól. A címe elárulja, hogy miről szól. Elég sarkalatos szemszög.

Szilonka   2019. 08. 14.

Ezen a filmen tényleg csak a 40+-os családos ember tud röhögni, de ő nagyon. A története életszerű, sok humorral, de ott van a kétség és a felelem is. Az elmúlás gondolata.

VvV   2018. 11. 29.

Nem ismertem a filmet, így örültem, hogy valami újat ad a TV. A története és a mondanivalója tetszett, bár csak egy kor felett vicces.

Bazzzsi   2019. 01. 05.

Rég nevettem ennyit. A története elég hétköznapi, de talán pont azért jó.

Megan Fox

Seth Rogen és Katherine Heigl a Felkoppintva című filmből nem jelennek meg, de számos utalás történik rájuk.

(kázsé)

Pete és Debbie gyerekeit Judd Apatow és Leslie Mann gyerekei játsszák.

(kázsé)

Leslie Mann John Lithgow lányát alakítja a filmben. Az Orange County c. filmben férj és feleség voltak.

(kázsé)

Judd Apatow szerint a férfi, akivel Megan Fox összejön a boltban, Bill Hader.

(kázsé)

Billie Joe Armstrong a Green Day-ből önmagát alakítja.

(kázsé)

Paul Rudd elsüt egy viccet a filmben arról, hogy olyan az ágyban, mint Ross a Jóbarátokból. Paul Rudd a Jóbarátok utolsó néhány évadában állandó szereplő volt.