40 és annyi

40 és annyi

This Is 40

Megan Fox

Az ember a negyedik X felé ballagva már nem feltétlenül hozza a régi formáját. Debbie és Pete, a Felkoppintva című filmből ismert különc házaspár sem akar semmi többet, mint boldogulni szerény kis életükkel, családjukkal, munkájukkal. A dolog azonban nem bizonyul olyan egyszerűnek, mint… Több

Rendező: Judd Apatow
Író: Judd Apatow
Forgatókönyvíró: Judd Apatow
Zene: Jon Brion
Premier (HU): 2013.01.31.

Felkoppintva  (2007)

2022.02.19 Ildikó Bacskai

40 és annyi (2012)

Nem tudom, mi a film tényleges mondandója, egy teljesen átlagos családot mutat be a film, néhol gondolom humoros akart lenni a túlzott intimitás kipakolásával, vagy a szintén átlagos emberi hibák felnagyításával. Gondolom, egy kedves, vicces családi film akar ez lenni, sajátos humorral, de valahogy nem fogott meg sem a történet, sem a karakterek. Nekem Paul Rudd egy semmilyen színész, én nem láttam tőle meghatározó alakítást, Melissa McCarthy legalább vicces. Egy estét megér, gyerekek nélkül, mert kb. végigkáromkodják az egészet, hátha akkor "vicces lesz"...

2017.05.05 mamiéstöti2

Paul Rudd egyik leggyengébb alakítása. Másfelől van benne néhány jó jelenet. Több színész is ebbe a filmbe próbálgatta a szárnyait, akikben még sok lehet.

2018.11.26 indingo

Nagyon szókimondó, helyenként nyers, de pont ettől szerethető film. A természetessége adja a könnyed humorát.

2019.08.14 Szilonka

Ezen a filmen tényleg csak a 40+-os családos ember tud röhögni, de ő nagyon. A története életszerű, sok humorral, de ott van a kétség és a felelem is. Az elmúlás gondolata.

2016.08.06 babsy88

Közepes vígjáték Paul Rudd-tól. A címe elárulja, hogy miről szól. Elég sarkalatos szemszög.

Seth Rogen és Katherine Heigl a Felkoppintva című filmből nem jelennek meg, de számos utalás történik rájuk.Szerző: kázsé

Pete és Debbie gyerekeit Judd Apatow és Leslie Mann gyerekei játsszák.Szerző: kázsé

Leslie Mann John Lithgow lányát alakítja a filmben. Az Orange County c. filmben férj és feleség voltak.Szerző: kázsé

Judd Apatow szerint a férfi, akivel Megan Fox összejön a boltban, Bill Hader.Szerző: kázsé