40 és annyi

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Paul Rudd egyik leggyengébb alakítása. Másfelől van benne néhány jó jelenet. Több színész is ebbe a filmbe próbálgatta a szárnyait, akikben még sok lehet.

indingo   2018. 11. 26.

Nagyon szókimondó, helyenként nyers, de pont ettől szerethető film. A természetessége adja a könnyed humorát.

babsy88   2016. 08. 06.

Közepes vígjáték Paul Rudd-tól. A címe elárulja, hogy miről szól. Elég sarkalatos szemszög.

Bazzzsi   2019. 01. 05.

Rég nevettem ennyit. A története elég hétköznapi, de talán pont azért jó.

VvV   2018. 11. 29.

Nem ismertem a filmet, így örültem, hogy valami újat ad a TV. A története és a mondanivalója tetszett, bár csak egy kor felett vicces.

Megan Fox

Seth Rogen és Katherine Heigl a Felkoppintva című filmből nem jelennek meg, de számos utalás történik rájuk.

(kázsé)

Pete és Debbie gyerekeit Judd Apatow és Leslie Mann gyerekei játsszák.

(kázsé)

Leslie Mann John Lithgow lányát alakítja a filmben. Az Orange County c. filmben férj és feleség voltak.