40 és annyi

(This Is 40)

mamiéstöti2  2017. 05. 05. 17:10

Paul Rudd egyik leggyengébb alakítása. Másfelől van benne néhány jó jelenet. Több színész is ebbe a filmbe próbálgatta a szárnyait, akikben még sok lehet.

Brigusz724  2015. 06. 15. 10:29

Ami a filmből megmaradt, a stáblista utáni káromkodása Melissa McCarthynak, még életemben nem halottam annyi káromkodást egyszerre, de szakadtam a röhögéstől.

mamiéstöti1  2016. 08. 06. 23:23

Közepes vígjáték Paul Rudd-tól. A címe elárulja, hogy miről szól. Elég sarkalatos szemszög.

Imádom Nagy Antalt  2015. 08. 14. 23:08

Hogyan ne öregedj meg c. filmünket látták. Ez egy klimax-komédia, ami sajnos nem próbál egyedülálló lenni. Egynek elmegy, és ennyi.

Phalanx  2015. 05. 12. 07:23

Nagyon tetszett a film, sokkal jobb volt, mint a Felkoppintva, igazából szerintem a készítés közben ők is rájöttek, hogy ezek a szereplők sokkal viccesebbek, mint Seth Rogan és az a csaj. Paul Ruddot már a Jóbarátok óta imádom, szerintem az egyik legnagyobb komikus színész mostanában, kár, hogy nem látni több főszerepben.

Megan Fox

Seth Rogen és Katherine Heigl a Felkoppintva című filmből nem jelennek meg, de számos utalás történik rájuk.

(kázsé)

Pete és Debbie gyerekeit Judd Apatow és Leslie Mann gyerekei játsszák.

(kázsé)

Leslie Mann John Lithgow lányát alakítja a filmben. Az Orange County c. filmben férj és feleség voltak.