Félrelépősdi

Félrelépősdi

Town & Country

Porter Stoddard egy jól ismert New York-i építész, aki válaszút elé kerül, amikor feleségével 25. házassági évfordulójuk alkalmával színt vallanak egymásnak eltitkolt kapcsolataikról. Mindezt azt váltja ki, hogy legjobb barátaikról, Monáról és Griffinről kiderül, hogy ők sem teljesen… Több

Premier: 2001.04.27.
Diane Keaton
Diane Keaton
Jenna Elfman
Garry Shandling
Andie MacDowell
Charlton Heston

2017.08.15 lord777

Alapvetően egy jó film lehetne, ha itt-ott merné meglépni azokat a tipikus sémákat, amelyekkel egy ilyen film operálni szokott. De így, nem lesz több egy felejthető, egyszer nézős film, ami a "kapcsolatokról szól."

2015.05.11 tomtom

Ennek a filmnek a legnagyobb problémája, hogy nem Woody Allen rendezte, ő tudott volna dolgozni ezzel a színészgárdával, és olyan dolgokat kihozni a témából, ami nem csak röhejes lenne, hanem el is szorulna tőle a torkunk.

2016.01.02 nero

Hát, úgy tűnik már Diane Keaton neve sem garancia arra, hogy egy jó mozit láthassunk. Alapvetően egész kellemes film lehet, de borzasztó nagy érdektelenségbe fúl. Nem mintha ne lenne nézhető, de egy idő után szinte minden idegesíti az embert, amit csak lát.

2015.10.06 duhaj

Rettenetesen csalódott vagyok, olyan sokat vártam ettől a filmtől. Főként a színészeket sajnálom, mert rengeteg jó alakítást láthatunk, de ez nem menti meg az egészet attól, hogy egy bukás legyen.

Peter Chelsom és Warren Beatty számos esetben összeakaszkodtak a forgatókönyv részletein és a látványtervezésen. Szerző: rbernadett

Gérard Depardieu eredetileg szerepelt volna a filmben, de egy közúti baleset miatt Garry Shandlingnek kellett beugrani helyette. Szerző: rbernadett

A filmet három évvel azután mutatták be, hogy elkezdődött a forgatás. Szerző: rbernadett