Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Csak tudnám, hogy csinálja! (2011)

I Don't Know How She Does It

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Hogyan csináljunk filmet a semmiről kategória. Semmi különlges nincs a filmben, sem a főszereplő hétköznapi SJP-ben. Gyenge film, semmilyen filmélménnyel nem rendelkezik.

indingo   2017. 07. 16.

Nem igazán szól semmiről a film, tehát megnézed és egy hét múlva már nem tudsz idézni semmit a filmből. Túl hétköznapi a története, ha esetleg jobban lettek volna megírva a párbeszédek kicsit jobb lehetett volna.

Zsofi821   2015. 04. 28.

Bár sok igazságot hordoz a film, mégis unalmas téma, lerágott csont. A mellékszereplők jobban tetszettek, elsősorban Momo karaktere, aki nagyon hűen alakított.

drsolomon   2015. 06. 27.

Könnyed, szerethető film, élveztem minden percét. Jó a témafelvetés, és nagyszerűen játssza szerepét Sarah Jessica Parker. Érdekes párost alakítottak Brosnan -nel.

fagitta   2015. 03. 28.

A túlságosan feminista film unalmasra sikeredett. A téma aktuális, de a tálalása érdektelen.

Katkatt   2017. 01. 21.

Az egyik legközhelyesebb és semmiről sem szóló film, amit valaha láttam. Egyszerűen egy hétköznapi nőről szól, akivel nem történik semmi.

pindurcat   2015. 06. 15.

Kellemes meglepetés, könnyed, jó kis film. Sok pörgésre, izgalomra ne számíts, inkább egy laza, egyszernézős matiné. A karakterek jók, a romantikus elemeket jól eltalálták.