Jöttem, láttam, beköltöztem

Jöttem, láttam, beköltöztem

HouseSitter

Newton Davis egy álomházat épített álmai asszonyának. De a nő nemet mondott. Davis romokban hever, de ház szerencsére nem. A férfi is és a ház is megtetszik az elbűvölően bájos, ámde szegény pincérnőnek, Gwennek. Habozás nélkül beköltözik az üres lakásba - és a férfi üres életébe, aki azon veszi észre magát, hogy tudtán kívül megnősült. Hiába próbál tiltakozni a helyzet ellen, a női praktikákkal szemben tehetetlen. S az igazság az, hogy egyre jobban tetszik neki ez a gátlástalan, de mégis kedves, új lakótárs, aki talán még soha nem mondott igazat.

Rendező: Frank Oz
Forgatókönyvíró: Mark Stein, Brian Grazer
Premier (HU): 1992.11.13.

2015.11.04 Katalin21

Nagyon poénos film. Tetszik benne, hogy a csajszi, milyen frappánsan berendezi magának a házat és nem is akár milyen módon. Humor végig jó a filmben. Szívesen nézem akár többször is.

2015.09.08 rbernadett

Steve Martinnak azok a jobb filmjei, amikor jó a partnere, szüksége van rá, ahhoz, hogy érjen valamit az alakítása. Goldie Hawn pedig minden filmben jó partnernek bizonyul így sikerült felhoznia ezt a vígjátékot is. Aranyos, humoros, többször nézhető.

Gwen szerepét eredetileg Meg Ryannek szánták. Miután ő visszautasította, Kim Basinger volt a következő jelölt. Mivel neki sem kellett a szerep, így kapta meg Goldie Hawn. Szerző: rbernadett

A házat Concordban, Massachusettsben húzták fel, amit aztán a forgatás után le is bontottak. Szerző: rbernadett

Modern család
2009