Kedves történet. Számomra kicsit zsibbasztó volt. A szereplők zsenialitása elvitathatatlan, viszont a kivitelezés sok helyen elég steril. A brutális mennyiségű dialógus és a kevés helyszín megborítja film dinamizmusát. Azt nem tudom megítélni, hogy van-e benne kivágható jelenet vagy sem, de hosszúnak tűnt a játékidő. Minden perc egy óra. Vagy csak front van. Nem vitték túlzásba a humort. De a film maga nem halálos. Nézhető.
Kedves történet. Számomra kicsit zsibbasztó volt. A szereplők zsenialitása elvitathatatlan, viszont a kivitelezés sok helyen elég steril. A brutális mennyiségű dialógus és a kevés helyszín megborítja film dinamizmusát. Azt nem tudom megítélni, hogy van-e benne kivágható jelenet vagy sem, de hosszúnak tűnt a játékidő. Minden perc egy óra. Vagy csak front van. Nem vitték túlzásba a humort. De a film maga nem halálos. Nézhető.