Csak tudnám, hogy csinálja!

I Don't Know How She Does It

2017.10.21 Bazzzsi

Hogyan csináljunk filmet a semmiről kategória. Semmi különlges nincs a filmben, sem a főszereplő hétköznapi SJP-ben. Gyenge film, semmilyen filmélménnyel nem rendelkezik.

2017.07.16 indingo

Nem igazán szól semmiről a film, tehát megnézed és egy hét múlva már nem tudsz idézni semmit a filmből. Túl hétköznapi a története, ha esetleg jobban lettek volna megírva a párbeszédek kicsit jobb lehetett volna.

2015.04.28 Zsofi821

Bár sok igazságot hordoz a film, mégis unalmas téma, lerágott csont. A mellékszereplők jobban tetszettek, elsősorban Momo karaktere, aki nagyon hűen alakított.

2015.03.28 fagitta

A túlságosan feminista film unalmasra sikeredett. A téma aktuális, de a tálalása érdektelen.

2015.06.27 drsolomon

Könnyed, szerethető film, élveztem minden percét. Jó a témafelvetés, és nagyszerűen játssza szerepét Sarah Jessica Parker. Érdekes párost alakítottak Brosnan -nel.

2015.06.15 pindurcat

Kellemes meglepetés, könnyed, jó kis film. Sok pörgésre, izgalomra ne számíts, inkább egy laza, egyszernézős matiné. A karakterek jók, a romantikus elemeket jól eltalálták.

2017.01.21 Katkatt

Az egyik legközhelyesebb és semmiről sem szóló film, amit valaha láttam. Egyszerűen egy hétköznapi nőről szól, akivel nem történik semmi.

2015.06.05 era93

A véleményem a filmről egyszerű. Egy szóval tudnám jellemezni. Annak idején réges régen a Földről gondolták ezt. LAPOS. Szóval ami értékelhető volt benne az egyedül Pierce Brosnan alakítása. Ezen kívül már az első 15 perc idegörlő volt számomra. A többi rész elég unalmas volt.

2016.08.23 beus1987

Semmi különös nem volt a film. SJP sem volt szuper anya, minden anya több dolgot csinál egyszerre....

2015.03.20 idefix

Kellemes meglepetést okozott a film. Azon kevés filmek közé sorolható, mely egyszerre szórakoztat, van mondanivalója és tanulságos.