Szexvideó

Sex Tape

2023.03.14 drg0602

Ez a film elég gyengére sikeredett próbálkozás, amely nem méltó Cameron Diaz színésznőhöz. Nagyon sok gyenge párbeszéd, elég gyenge és egyszerű történet. Folyamatosan azt érzettem, hogy erőltetik az egész film alatt a párbeszédeket, amelyek persze kí... Több

2017.04.10 indingo

Egy kínszenvedés volt végig nézni. Béna történet, humor nélkül. A szereplők se élték bele túlságosan magukat. Nem is lehet. Valakinek ez tetszett, újranézné?

2021.01.14 Crystaldeer

Nagy csalódás... Bár tény, hogy voltak benne vicces jelenetek, de teljesen mást vártam volna ettől a filmtől. Az egész film lapos, unalmas, egyszerűen nézhetetlen.

2017.09.15 GedyPapa

Erőltetett volt és nagyon nagyon gyenge..Cameron Diaz és "Marshall" se tudta megmenteni ezt a borzalmat. A legrosszabb az volt benne, hogy nem is prosztó volt, hanem idegesítő. Kíméletlenül idegesítő és nem volt még az amerikai popcorn filmekhez képest se vicces.

2017.05.20 Szilonka

Nagyon idegesítő és béna film volt. Nem is értem az alkotókat, hogy ez nekik vicces? Akkor nagyon alacsony szinten lehet a humorküszöbük.

2019.07.26 Ms. Akárki

Unalmas, sémás történet, melynek egész történését az előzetesben lelőtték. Szétuntam rajta magam. Meg különben is. Ki ad regisztrált fiókba belépett lényegében használt tabletet ajándékba. Mert a felhőjüket, amiben a szexvideó is volt, csak akkor szinkronizálódhatott volna rá elvileg...

2016.09.11 puffancshercegnő

Nem tetszett. Nagyon lapos történet, és még a színészek, akiket amőgy bírok, se tudták felhozni a színvonalat. Ami rendkívül zavaró volt, az a túl sok termékelhelyezés. Szinte minden jelentben reklámot láttunk, és nem csak úgy a sarokban elhelyezve hanem a béző képébe nyomták.

2017.11.22 Bazzzsi

Legalább lett volna vicces a film. A története katasztrófa és még a mozikba is beengedik, mondjuk én szerencsére csak otthon láttam, de ott is minek.

2016.04.17 andor50

Nagyon nem jött be. Elég erőltetett, ráadásul elég sok helyen sántít a film megoldása. Cameron Diaz sosem volt a kedvence, most se sikerült belopni magát a szívembe, lehet ez így is marad. Jason Segelt sajnálom, hogy szerepelt ebben a filmben, szerintem neki elég jó a humora, kár, hogy itt bohóckodik.

2018.04.18 Filmelemző

Ez a sztori egészen hajmeresztő, mert ha belegondolunk és elképzeljük, hogy velünk esik meg (felnőtt fejjel, 30 felett), átérezhetjük a dolog abszurditását. És az a röhej, hogy miért ne eshetne meg? Megjátssza magát az, akinek még nem jutott eszébe s... Több

2017.12.29 diumiu

Ez a film tetszett is meg nem is. A megnézése előtt nem számítottam semmi, hát jobb is mert akkor csalódtam volna azt hiszem. Valóban egy átlagos filmről van, nálam az egyszer nézhetős kategória, de ez persze csak az én véleményem.

2017.07.27 Lonka

Ezért a színészek pénzt is kaptak? Az ilyen és ehhez hasonló szennyeke nem szabadna beengedni a mozikba. Nulla történet, idegesítő szinkron.

2017.12.30 Greeta

Olcsó színvonalú, trágár film. Gyengék a színészek és történtben sem történik semmi említésre méltó. Nem is értem, hogyan tudtam végig nézni. Borzalom.

2019.05.21 petraszab

Förtelem volt a film. A története inkább kínos volt, mint humoros. Közönséges és altesti poénok zöme.